Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeWWW
Okładka Let's Fish (WWW)

Na Ryby WWW

Let's Fish

Przeglądarkowa gra wędkarska, opracowana przez rodzime studio Ten Square Games z Wrocławia. Autorzy odwzorowali blisko 40 charakterystycznych łowisk z całego świata oraz ponad 400 gatunków ryb – od najbardziej pospolitych, po te egzotyczne i unikatowe.

Symulacje | wędkarstwo | zagraj za darmo | Facebook | polskie | społecznościowe

WWW
Okładka Let's Fish (WWW)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

3lipca2012

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Let’s Fish to rozbudowana przeglądarkowa gra wędkarska, pozwalająca w domowym zaciszu posmakować uroków tego pasjonującego sportu, zarówno tym doświadczonym, jak i początkującym amatorom wędki i spławika. Tytuł został przygotowany przez rodzime, wrocławskie studio Ten Square Games, specjalizujące się w przeglądarkowych grach społecznościowych i mające na swoim koncie m.in. ciepło przyjętą produkcję Let’s Farm. Gra dostępna jest bezpośrednio z poziomu strony internetowej lub za pośrednictwem portalu Facebook.

Podczas zabawy wcielimy się w początkującego wędkarza, który, zdobywając kolejne doświadczenia, odwiedzi ponad 30 realistycznie odtworzonych łowisk, rozsianych po całym świecie. Każda z lokacji oferuje oczywiście zupełnie inne gatunki ryb: począwszy od pospolitych ryb spotykanych w rzekach i jeziorach, poprzez egzotyczne okazy morskich ryb drapieżnych, aż po unikalne gatunki typowe dla łowisk azjatyckich czy nawet podbiegunowych. W sumie twórcy odwzorowali imponującą liczbę ponad 400 gatunków ryb, z których każdy wymaga nieco innej techniki łowienia, osprzętu oraz zanęty.

Gra stawia przed nami kolejne wędkarskie zadania, za których realizację nagradzani jesteśmy odpowiednią ilością punktów doświadczenia oraz waluty. Tę ostatią wykorzystamy w specjalnym sklepie, gdzie co jakiś czas zmuszeni będziemy uzupełniać zawartość wędkarskiego plecaka. Do naszej dyspozycji oddano szeroką gamę rozmaitego sprzętu tj. wędek i spinningów, żyłek, haczyków, podbieraków i sieci, a nawet pojazdów, takich jak samochody, łodzie i jachty, ułatwiające poruszanie się w obrębie łowiska. W zależności od rodzaju uprawianego wędkarstwa (spławikowe, spinningowe lub morskie) musimy też dobrać odpowiednie kołowrotki, błystki oraz zanęty i przynęty, przeznaczone do łowienia różnych gatunków ryb. Bardziej zaawansowany sprzęt nie jest rzecz jasna dostępny od samego początku gry, a możliwość jego zakupu odblokujemy dopiero w miarę postępów rozgrywki. W myśl zasad systemu free-to-play, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by nabyć go wcześniej za realną gotówkę, Możemy także ułatwić sobie zadanie, kupując specjalne bonusy, pozwalające np. na łowienie większych okazów ryb czy zdobywanie większej ilości doświadczenia.

Od strony technicznej Let’s Fish prezentuje przeciętny poziom wykonania, oferując łowiska bazujące na skanowanych zdjęciach, do których dodano delikatną animację wody. Mocno uproszczony jest także sam proces łowienia. Nieodłącznym elementem gry są zaawansowane funkcje społecznościowe. Zapraszając do zabawy znajomych, uzyskujemy nie tylko możliwość wysyłania i odbierania prezentów oraz dzielenia się posiadanym sprzętem, ale także współzawodnictwa w pojedynkach „jeden na jednego” lub specjalnych mistrzostwach. Twórcy zadbali także o szczegółowe rankingi graczy oraz codzienne turnieje z nagrodami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 5,8 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Let's Fish

odpowiednia dla każdego wieku

Na Ryby - studio Ten Square Games poszukuje Game Designera wśród fanów gry
Na Ryby - studio Ten Square Games poszukuje Game Designera wśród fanów gry

wiadomość1 lipca 2014

Polskie studio Ten Square Games poszukuje pracownika na stanowisko Game Designera wśród fanów gry free-to-play Na Ryby. Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia i chcecie załapać się do branży, to czym prędzej zapoznajcie się ze szczegółami oferty.