Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Kicker Manager 2004 (PC)
OkładkaKicker Manager 2004 (PC)

Kicker Manager 2004 PC

Kicker Manager 2004 to manager piłkarski stworzony przez zespół developerski ProLine Software i wydany przez niemiecką firmę Deep Silver.

Sportowe | manager | piłka nożna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kicker Manager 2004 Premiera PC

11lipca2004

producent: ProLine Software wydawca: Deep Silver Strona oficjalna

niemieckaniemiecka

Kicker Manager 2004 to manager piłkarski stworzony przez zespół developerski ProLine Software i wydany przez niemiecką firmę Deep Silver. Gracz zaczyna jako menadżer podrzędnej drużyny w niskiej lidze, a celem jego wysiłków jest objęcie pieczy nad europejskim zespołem z ekstra klasy i zdobycie wraz z nim szeregu prestiżowych nagród i trofeów. W tytule tym entuzjaści futbolu zjadą 1157 autentycznych klubów piłkarskich wchodzących w skład 72 lig z 52 europejskich krajów. Łączna liczba piłkarzy z jaką zetkniemy się w czasie zmagań to aż 28986.

Jak w każdym szanującym się managerze, tak i tu znajdziemy pełny wachlarz opcji i funkcji jakie pozawalają kierować klubem. Mowa tu o treningu indywidualnych zawodników i całej drużyny, rynku transferowym, umowach ze sponsorami i firmami reklamowymi, zarządzaniu posiadłościami klubu (stadion) etc. Ciekawym rozwiązaniem jakie zastosowali autorzy w Kicker Manager 2004, są specjalne punkty umiejętności menadżera, jakie przydzielamy mu na początku zabawy. Przykładowo, przyznanie większej ilości tych punktów do zdolności językowych owocuje tym, że lepiej dogaduje się on ze współpracownikami innych narodowości, a z kolei inwestycja w zdolności organizacyjne podnosi skuteczność treningów. Dla wygody gracza, do programu zaimplementowano asystentów, którzy mogą odciążyć go z niektórych uciążliwych obowiązków.

Gra posiada przyjemną oprawę graficzną, przy czym biuro managera wykonano przy użyciu grafiki 2D, zaś fragmenty meczów oglądamy w grafice 3D (ruchy zawodników w technice Motion Capture).

Zaletą Kicker Manager 2004 jest również wbudowany edytor.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Kicker Manager 2004: Odpowiednia dla każdego wieku.

Kicker Manager 2004 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 500GHz (lub kompatybilny)
  • 256MB RAM
  • Windows® 95/98/ME/NT/2000/XP
  • akcelerator 3D (DirectX 7)