Komentarze do gry: Swordsman Online

Forum Gry MMO
Dodaj komentarz
14.03.2008 16:25
1
odpowiedz
Xelon
20
Pretorianin

Kolejna gra MMO rozgrywająca się w orientalnych (jeszcze do niedawna to słowo kojarzyło mi się wyłącznie z jedzeniem Chińskim) klimatach Chin. Jeśli się uda to i być może kiedyś tam zagram ;p (zawsze tak mówie, ale w większości przypadków jest to prawdą). I tak ostatnio mam coraz mniej czasu na MMO-eRPeGi.

06.01.2015 08:12
2
odpowiedz
Hegemon de Pagan
13
Chorąży

strasznie w wielu aspektach (niestety oceniam filmiki) przypomina mi świetne niegdyś Fung Wan online, ciekawe na ile wzorowali się na nim. Ale to tylko dobrze świadczy, choć na dzień dzisiejdzy coś czuję , że takie produkcje juz trącą myszką.

06.01.2015 08:32
szympek1818
3
odpowiedz
szympek1818
56
Generał

Chińskie dziadostwo

23.04.2016 06:38
4
odpowiedz
PaulinaKlaudia
53
Konsul

Czy jest to gra Swordsman: Gilded Wasteland, która jest na Arc? Gdyż nie wiem, bo innej gry o nazwie "Swordsman" na gry-online.pl nie ma, natomiast Swordsman: Gilded Wasteland ma wymagania przynajmniej 2 GB RAM, ta zaś ma 256 MB, czy to na pewno ta?

post wyedytowany przez PaulinaKlaudia 2016-04-23 06:38:57
Forum Forum Gry MMO
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl