Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCPS4XONE
Okładka Jump Stars (PS4)
OkładkaJump Stars (PS4)

Jump Stars

Imprezowa gra zręcznościowa, przeznaczona do zabawy w gronie 2-4 osób, opracowana przez niezależne studio Jamit Games. Gracze przejmują kontrolę nad dziwnymi, kwadratowymi postaciami, które walczą w telewizyjnym show o sławę, pieniądze oraz wolność.

Zręcznościowe | 2D

Jump Stars Premiera

6cze2017

PS4

9cze2017

XONE PC

Jump Stars to imprezowa produkcja przeznaczona do zabawy w multiplayerze dla 2-4 osób, stworzona przez niewielkie studio Jamit Games. Tytuł sprzedawany jest w ramach cyfrowej dystrybucji na platformie PC, PS4 i XONE.

Mechanika

W produkcji bierzemy udział w szalonym telewizyjnym show, w którym dziwne, kwadratowe ludziki walczą w rozmaitych zawodach o sławę, pieniądze i wolność. Rozgrywka łączy w sobie elementy opartego na rywalizacji multiplayera z co-opem, gdyż gracze muszą współpracować w pokonywaniu niektórych przeszkód, ale ostatecznie i tak dochodzi między nimi do walki, gdyż do celu może dotrzeć tylko jeden uczestnik.

W Jump Stars znajduje się kilkanaście typów rywalizacji. Ich zasady nie są zbyt skomplikowane, gdyż zawsze chodzi o przeżycie. W związku z tym w jednym przypadku musimy omijać lasery, w drugim kolczaste belki, wspinać się po platformach, by nie wpaść do lawy, czy też bić się na niewielkiej arenie.

Tryby gry

Jump Stars na platformę PC, PS4 i XONE oferuje dwa główne tryby gry. Pierwszym jest Tournament, w którym bierzemy udział w turnieju składającym się z czterech losowo wybieranych zawodów. Natomiast w My Show sami wybieramy poszczególne konkurencje z dużo większej puli.

Kwestie techniczne

Tytuł stworzony przez ekipę Jamit Games to prosta i tania produkcja o niewielkim budżecie. Gra nie prezentuje się więc zachwycająco, ale kreskówkowy styl graficzny sprawdza się w tym przypadku idealnie i doskonale uzupełnia zabawną rozgrywkę.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 2-4  

Klasyfikacja PEGI Jump Stars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Jump Stars Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo E6750 2.2 GHz/Athlon 64 X2 6000+ 3 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GT 740/Radeon HD 5770 lub lepsza
  • 1500 MB HDD
  • Windows Vista/7/8/8.1/10
PC
PS4
XONE