Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Josephine: Word Games (PC)
OkładkaJosephine: Word Games (PC)

Józefinka: Słowne akrobacje PC

Josephine: Word Games

Józefinka: Słowne akrobacje to gra z edukacyjnej serii Józefinka: Pomoce szkolne, rozwijanej przez studio KREA Medie oraz firmę Pinjata. Gracze mają za zadanie pomóc tytułowej bohaterce i jej przyjacielowi złożyć samolot.

Logiczne | edukacyjne | dla dzieci

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Józefinka: Słowne akrobacje Premiera PC

17sierpnia2012

pudełko PL

17sierpnia2012

producent: KREA Medie wydawca: Pinjata wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Józefinka: Słowne akrobacje to propozycja studia KREA Medie skierowana do młodych odbiorców. Gra stanowi kolejną odsłonę edukacyjnego cyklu Józefinka: Pomoce szkolne, który polskim graczom znany jest z takich tytułów jak Józefinka: Londyńska Zagadka oraz Józefinka: Matematyczny Wyścig.

Osią fabuły w grze Józefinka: Słowne akrobacje jest poszukiwanie i składanie elementów samolotu, którym przyjaciel tytułowej bohaterki zamierza dostarczać listy. Gracze muszą pomóc sympatycznej króliczycy wypełnić szereg związanych z tym zadań, z których większość wymaga umiejętności słownych – czytania, pisania, literowania itp.

Rozgrywka zaprojektowana została z myślą o dzieciach w okresie wczesnoszkolnym (1-3 klasa szkoły podstawowej). Trudność zabawy można jednak w szerokim zakresie dostosować do możliwości intelektualnych małego gracza. Rodzice mają również dostęp do raportów o postępach w nauce a także możliwość wyznaczenia dziennych limitów czasowych na grę.

Tryb gry: single player  

Józefinka: Słowne akrobacje cena w dniu premiery: 39,99 PLN

Wymagania wiekowe Józefinka: Słowne akrobacje: Odpowiednia dla każdego wieku.