Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Jeeboman (PC)

Jeeboman PC

Pierwszoosobowa strzelanina wykorzystująca urządzenia do wirtualnej rzeczywistości, zaprojektowana przez twórców Cloudlands i A-10. W Jeeboman trafiamy do futurystycznego miasta, atakowanego przez armię robotów pod komendą obcej cywilizacji z kosmosu.

Akcji | FPP | science fiction | HTC Vive | rzeczywistość wirtualna

PC Windows
Okładka Jeeboman (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

5kwietnia2016

5kwietnia2016

Steam

Jeeboman na PC powstało dzięki studiu Futuretown. Deweloperzy mają na swoim koncie takie tytuły jak Cloudlands czy A-10; jak dotąd wszystkie ich dzieła tworzone są z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. W Jeeboman gracz wciela się w rolę strzelca, którego zadaniem jest obrona futurystycznego, neonowego miasta przed atakiem robotów. Tytuł wymaga do działania gogli VR oraz dedykowanych kontrolerów ruchowych.

Mechanika

W Jeeboman na PC akcja prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby. Rozgrywka sprowadza się do eliminowania zastępów robotów atakujących miasto przyszłości, a w późniejszej fazie gry przenosi się również na statek Obcych, którzy odpowiadają za całe zamieszanie. Na naszej drodze stają zarówno szeregowi oponenci, jak i bossowie, przypominający na przykład przerośnięte insekty; ich pokonanie wymaga opracowania unikalnej taktyki. W walce z przeciwnikami gracz może wykorzystać pięć zróżnicowanych broni. Do naszej dyspozycji oddano działko laserowe, strzelbę, a nawet wyrzutnię rakiet. Broń wybierana jest za pośrednictwem kołowego menu, a podczas zabawy istnieje możliwość strzelania z dwóch giwer jednocześnie. Ponadto korzystamy również ze specjalnego urządzenia, pozwalającego na teleportację w różne miejsca pola bitwy.

W grze mamy możliwość swobodnego rozglądania się po otoczeniu przy pomocy ruchów głowy, a celowanie odbywa się przy użyciu przypisanych do obu dłoni kontrolerów.

Kwestie techniczne

Jeeboman na PC rozgrywa się w trójwymiarowym środowisku. Gra działa w oparciu o technologię Unity, co zapewnia oprawę graficzną na wysokim poziomie. Muzyka, która towarzyszy rozgrywce, to szybkie, elektroniczne utwory, dobrze komponujące się z klimatem gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Jeeboman

Wymagania wiekowe Jeeboman

odpowiednia dla każdego wieku