Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowe3DS
Okładka James Noir's Hollywood Crimes (3DS)

James Noir's Hollywood Crimes 3DS

Utrzymany w klimacie kryminału z lat 60. ubiegłego wieku interaktywny film z mnóstwem zagadek logicznych. Gracze muszą stawić czoła łamigłówkom przygotowanym przez seryjnego mordercę, który uśmierca uczestników teleturnieju.

Przygodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo 3DS
Okładka James Noir's Hollywood Crimes (3DS)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Ubisoft GmbH

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji 3DS:

1listopada2011

11listopada2011

pudełko PL

James Noir's Hollywood Crimes to gra przygotowana przez wewnętrzne studio deweloperskie koncernu Ubisoft zlokalizowane w Montrealu. Jej twórcy postanowili wykorzystać potencjał konsoli Nintendo 3DS, serwując graczom dużą porcję dwu- i trójwymiarowych łamigłówek, połączonych rozbudowanym wątkiem fabularnym.

Akcja gry osadzona została w 1961 roku w Hollywood. Główny bohater jest uczestnikiem teleturnieju „The Incredible Puzzle Masters”. Wkrótce odkrywa jednak, że został wplatany w serię tajemniczych morderstw, za którymi stoi szaleniec lubujący się w łamigłówkach. Zadaniem graczy jest ustalić tożsamość zabójcy, a przede wszystkim uniknąć śmiertelnie groźnych pułapek.

Rozgrywka w James Noir's Hollywood Crimes przypomina interaktywny film. Kolejne fragmenty fabuły odkrywane są wraz z postępami w rozwiązywaniu zagadek. Twórcy gry przygotowali aż 142 różnego rodzaju łamigłówki – począwszy od układanek, poprzez gry słowne i rysowanki, a na labiryntach skończywszy. Gracze mogą też dostosować ich poziom trudności do własnych wymagań.

James Noir's Hollywood Crimes korzysta z wielu funkcji wbudowanych w konsolę Nintendo 3DS, w tym trójwymiarowego wyświetlacza, pomocniczego ekranu oraz kamerki. Oprawa graficzna gry utrzymana jest w klimacie kryminału z lat 60. ubiegłego wieku, a w filmowych scenkach występują prawdziwi aktorzy. Atmosferę podkreśla klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.6 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 189,90 PLN

Klasyfikacja PEGI James Noir's Hollywood Crimes

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.