Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowe3DS
Okładka James Noir's Hollywood Crimes (3DS)
OkładkaJames Noir's Hollywood Crimes (3DS)

James Noir's Hollywood Crimes 3DS

Utrzymany w klimacie kryminału z lat 60. ubiegłego wieku interaktywny film z mnóstwem zagadek logicznych. Gracze muszą stawić czoła łamigłówkom przygotowanym przez seryjnego mordercę, który uśmierca uczestników teleturnieju.

Przygodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

James Noir's Hollywood Crimes Premiera 3DS

1listopada2011

pudełko PL

11listopada2011

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft wydawca PL: Ubisoft GmbH Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

James Noir's Hollywood Crimes to gra przygotowana przez wewnętrzne studio deweloperskie koncernu Ubisoft zlokalizowane w Montrealu. Jej twórcy postanowili wykorzystać potencjał konsoli Nintendo 3DS, serwując graczom dużą porcję dwu- i trójwymiarowych łamigłówek, połączonych rozbudowanym wątkiem fabularnym.

Akcja gry osadzona została w 1961 roku w Hollywood. Główny bohater jest uczestnikiem teleturnieju „The Incredible Puzzle Masters”. Wkrótce odkrywa jednak, że został wplatany w serię tajemniczych morderstw, za którymi stoi szaleniec lubujący się w łamigłówkach. Zadaniem graczy jest ustalić tożsamość zabójcy, a przede wszystkim uniknąć śmiertelnie groźnych pułapek.

Rozgrywka w James Noir's Hollywood Crimes przypomina interaktywny film. Kolejne fragmenty fabuły odkrywane są wraz z postępami w rozwiązywaniu zagadek. Twórcy gry przygotowali aż 142 różnego rodzaju łamigłówki – począwszy od układanek, poprzez gry słowne i rysowanki, a na labiryntach skończywszy. Gracze mogą też dostosować ich poziom trudności do własnych wymagań.

James Noir's Hollywood Crimes korzysta z wielu funkcji wbudowanych w konsolę Nintendo 3DS, w tym trójwymiarowego wyświetlacza, pomocniczego ekranu oraz kamerki. Oprawa graficzna gry utrzymana jest w klimacie kryminału z lat 60. ubiegłego wieku, a w filmowych scenkach występują prawdziwi aktorzy. Atmosferę podkreśla klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.6 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

James Noir's Hollywood Crimes cena w dniu premiery: 189,90 PLN

Klasyfikacja PEGI James Noir's Hollywood Crimes

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.