Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Ja Jestem (PC)
OkładkaJa Jestem (PC)

Ja Jestem PC

Pierwszy multimedialny produkt na rodzimym rynku o charakterze ewangelizacyjnym, w którym jako Filip przenosimy się do Palestyny za czasów Jezusa.

Przygodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ja Jestem Premiera PC

21stycznia2002

pudełko PL

21stycznia2002

producent: MaranaTha wydawca: MaranaTha wydawca PL: MarkSoft Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

„Ja jestem” to pierwszy multimedialny produkt na rodzimym rynku o charakterze ewangelizacyjnym. Bohaterem gry jest Filip, który na wakacjach usłyszał od swojego taty fascynująca opowieść o tym, jak ten będąc dziewiętnastoletnim chłopcem został cudownie uzdrowiony. Cudowny ten fakt zawdzięczał Jezusowi. Wszystko to co usłyszał od taty, było tak interesujące, że Filip postanowił sprawdzić, czy Jezus istnieje naprawdę. Wtedy, za sprawą bliżej nieznanych mu okoliczności, zostaje przeniesiony do Palestyny czasów Jezusa.

Od tego momentu interaktywnie poznajemy życie Jezusa, opisane w Nowym Testamencie, począwszy od Jego narodzin po śmierć na krzyżu i Zmartwychwstanie. Grafika i muzyka wiernie oddającą klimat tamtych czasów. Ścieżkę muzyczną skomponował zespół Arka Noego. Piosenki tu zawarte to najnowsze ich przeboje, a jedna z nich została specjalnie napisana na potrzeby gry. Gra charakteryzuje się niezwykłymi walorami edukacyjnymi przydatnymi szczególnie podczas szkolnych lekcji religii.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 5,7 / 10 na podstawie 182 głosów czytelników.

Ja Jestem cena w dniu premiery: 69,90 PLN

Wymagania wiekowe Ja Jestem: Odpowiednia dla każdego wieku.

Ja Jestem Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM