Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Ja Jestem (PC)

Ja Jestem PC

Pierwszy multimedialny produkt na rodzimym rynku o charakterze ewangelizacyjnym, w którym jako Filip przenosimy się do Palestyny za czasów Jezusa.

Przygodowe

PC Windows
Okładka Ja Jestem (PC)

producent: MaranaTha

wydawca: MaranaTha

wydawca PL: MarkSoft

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21stycznia2002

21stycznia2002

pudełko PL

„Ja jestem” to pierwszy multimedialny produkt na rodzimym rynku o charakterze ewangelizacyjnym. Bohaterem gry jest Filip, który na wakacjach usłyszał od swojego taty fascynująca opowieść o tym, jak ten będąc dziewiętnastoletnim chłopcem został cudownie uzdrowiony. Cudowny ten fakt zawdzięczał Jezusowi. Wszystko to co usłyszał od taty, było tak interesujące, że Filip postanowił sprawdzić, czy Jezus istnieje naprawdę. Wtedy, za sprawą bliżej nieznanych mu okoliczności, zostaje przeniesiony do Palestyny czasów Jezusa.

Od tego momentu interaktywnie poznajemy życie Jezusa, opisane w Nowym Testamencie, począwszy od Jego narodzin po śmierć na krzyżu i Zmartwychwstanie. Grafika i muzyka wiernie oddającą klimat tamtych czasów. Ścieżkę muzyczną skomponował zespół Arka Noego. Piosenki tu zawarte to najnowsze ich przeboje, a jedna z nich została specjalnie napisana na potrzeby gry. Gra charakteryzuje się niezwykłymi walorami edukacyjnymi przydatnymi szczególnie podczas szkolnych lekcji religii.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 5,8 / 10 na podstawie 175 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 69,90 PLN

Wymagania wiekowe Ja Jestem

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Ja Jestem

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM