Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Warhammer - Gry Apple iOS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce Warhammer na platformę Apple iOS ułożone według popularności.

Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG2 Strategiczne7
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne1
Towarzyskie
Warhammer: Odyssey
Warhammer: Odyssey

RPG 2021

Mobilna gra MMORPG, której akcja jest osadzona w uniwersum Warhammer Fantasy. Produkcja oferuje szereg odmiennych klas postaci, wzorowanych na ikonicznych herosach, znanych z gry bitewnej oraz kart powieści. Za stworzenie tego tytułu odpowiada firma Virtual Games, która współpracowała z Games Workshop.

Total War Battles: Warhammer
Total War Battles: Warhammer

Strategiczne jeszcze nie ogłoszona

Total War Battles: Warhammer to mobilna wersja popularnej serii strategicznej stworzonej przez studio Creative Assembly. Produkcja korzysta z uniwersum fantasy Warhammer. Za jej opracowanie odpowiada chińska firma NetEase.

Mordheim: Warband Skirmish
Mordheim: Warband Skirmish

RPG 17 marca 2017

Wieloosobowe, taktyczne RPG osadzone w uniwersum Warhammera. Mordheim: Warband Skirmish zabiera graczy do tytułowego miasta Mordheim na pięćset lat przed wydarzeniami z głównej linii fabularnej Warhammera. W miejscu tym spadła kometa zawierająca cenny minerał, o który rywalizuje ze sobą kilka frakcji, w wyniku czego miasto zamieniło się w arenę nieustających walk. Gracz dołącza do konfliktu, prowadząc do boju własnoręcznie skomponowaną drużynę śmiałków. Rozgrywka polega na eksploracji poszczególnych poziomów i walce z napotkanymi przeciwnikami, a także na pozyskiwaniu wyżej wspomnianego minerału. Starcia toczą się w trybie turowym z kamerą w rzucie izometrycznym. Przed rozpoczęciem zabawy rekrutujemy najemników reprezentujących określone ugrupowanie oraz specjalizację. W miarę postępów postacie zdobywają coraz lepszy ekwipunek i umiejętności, przy czym śmierć jest tu permanentna, więc poległych lub rannych awanturników musimy zastępować nowymi.

Warhammer: Arcane Magic
Warhammer: Arcane Magic

Strategiczne 28 lipca 2015

Osadzona w popularnym uniwersum Warhammera mobilna strategia turowa autorstwa studia Turbo Tape Games. Fabuła gry przenosi nas kontynent znany jako Stary Świat i opowiada o drużynie, złożonej z najsilniejszych magów w historii tej krainy. Na barki tej grupy spada obowiązek pokonania armii ciemności, przywołanej do świata śmiertelników przez tajemniczy magiczny sztorm. W grze Warhammer: Arcane Magic zabawa toczy się w stylu przypominającym typowe planszówki i sprowadza się do toczenia kolejnych turowych bitew, w których warunkiem zwycięstwa jest podbicie magicznych portali oraz utrzymanie ich podczas kontrofensywy przeciwnika. Podczas potyczek dowodzimy max. trzyosobową drużyną magów, z których każdy posiada swój unikalny zestaw zaklęć. Na naszej drodze stają zaś potwory doskonale znane ze świata Warhammera. W miarę postępów rozgrywki zdobywamy doświadczenie, dzięki któremu nasi bohaterowie uczą się nowych czarów, a my zyskujemy sposobność do zwerbowania kolejnych herosów.

Warhammer Quest: Silver Tower
Warhammer Quest: Silver Tower

Strategiczne 3 września 2020

Trzecia mobilna adaptacja serii gier planszowych Warhammer Quest studia Perchang, zrealizowana w formie taktycznej strategii turowej. Tym razem deweloper wziął na warsztat opowieść o Srebrnej Wieży z uniwersum Age of Sigmar. Znajdziemy w niej hordy wrogów oraz cenne skarby do zdobycia w krwawych starciach.

Warhammer Quest
Warhammer Quest

Strategiczne 30 maja 2013

Rozgrywana w turach taktyczna gra strategiczna od studia Rodeo Games, stworzona na podstawie systemu figurkowego o tej samej nazwie. Gracze kierują śmiałkami przemierzającymi losowo generowane podziemia w poszukiwaniu sławy i bogactwa. Podczas przygody czeka na nich mnóstwo wrogów i innych niebezpieczeństw.

Warhammer Age of Sigmar: Realm War
Warhammer Age of Sigmar: Realm War

Strategiczne 29 czerwca 2018

Hybryda strategii czasu rzeczywistego typu MOBA i karcianki, modelem rozgrywki nawiązująca m.in. do Clash Royale. Produkcja jest osadzona w uniwersum figurkowej gry bitewnej Warhammer Age of Sigmar.

Warhammer: Chaos and Conquest
Warhammer: Chaos and Conquest

Strategiczne 30 maja 2019

Osadzona w uniwersum Warhammer Fantasy gra strategiczna typu MMO. W Warhammer: Chaos & Conquest przejmujemy kontrolę nad hordą, której zadaniem jest podbój całego Starego Świata.

Warhammer Age of Sigmar: Champions
Warhammer Age of Sigmar: Champions

Logiczne 2 sierpnia 2018

Osadzona w uniwersum Warhammer: Age of Sigmar gra karciana, łącząca fizyczne karty z systemem rozszerzonej rzeczywistości. Za stworzenie tego tytułu odpowiada firma PlayFusion, znana z opartej o podobny koncept produkcji Lightseekers.

Warhammer Quest 2: The End Times
Warhammer Quest 2: The End Times

Strategiczne 19 października 2017

Taktyczna turowa gra strategiczna w świecie Warhammera Fantasy, opracowana przez brytyjskie studio Perchang we współpracy z firmą Games Workshop. Jest to kontynuacja ciepło przyjętej produkcji z 2013 roku.