Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePSP
Okładka Invizimals (PSP)

Invizimals PSP

Invizimals to gra przeznaczona głównie dla młodszych użytkowników konsoli przenośnej PSP, charakteryzująca się kolorową szatą graficzną i lekką tematyką, nawiązującą do bajki Pokemon.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Portable
Okładka Invizimals (PSP)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PSP:

11listopada2009

11listopada2009

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Invizimals to produkcja wybitnie przypominająca słynną animowaną serię Pokemon. Zadaniem głównego bohatera jest wyszukiwanie ukrytych, niewidzialnych stworzeń w świecie gry. Gracz może je łapać za pomocą magicznych pułapek, które ma na wyposażeniu. Co ciekawe, cały ten proces odbywa się za pośrednictwem kamery podłączanej do konsoli PSP.

Znalezione potwory można przygarnąć, wytrenować i wystawiać do walk przeciwko wrogo nastawionym kreaturom. Stworzenia są w stanie wykorzystywać magię w toczonych starciach. Co więcej, każdy z nich ma własny zasób specjalnych ruchów, który jest dostępny w trybie walki.

Gra oferuje zarówno rozgrywkę dla pojedynczego gracza, jak i tryb zabawy wieloosobowej. Interesującym dodatkiem w Invizimals jest opcja wymiany stworków z innymi osobami spędzającymi czas z tą grą, dzięki której można tworzyć kolekcję unikatowych kreatur.

Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 1 UMD

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 459 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.9 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99 PLN

Gry podobne do Invizimals

Klasyfikacja PEGI Invizimals

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.