Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka International Snooker 2012 (PC)

International Snooker 2012 PC

International Snooker 2012 to wyprodukowana przez studio Big Head Games realistyczna stymulacja snookera. Gracz ma okazję sprawdzić swoje umiejętności wbijania bil do łuz grając według oficjalnych reguł tego sportu w wariantach 8ball UK, 8ball US i 9ball.

Sportowe | bilard

PC Windows
Okładka International Snooker 2012 (PC)

producent: Big Head Games

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

11stycznia2013

International Snooker 2012 jest dziełem specjalizującego się w grach „bilardowych” studia Big Head Games (Power Snooker, Doodlepool i inne). Produkcja powstała we współpracy z Michaelą Tabb, jedną z najbardziej cenionych sędzin rangi międzynarodowej.

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki Tryb kariery pozwala graczowi wcielić się w rolę profesjonalnego snookerzysty i wziąć udział w pełnym sezonie zawodów, na który składa się 15 turniejów w 14 zakątkach świata. Istnieją również opcje rozegrania pojedynczego meczu (quick play) lub nielimitowanego treningu (practice).

Zabawa toczy się według oficjalnych reguł, jakimi rządzi się snooker. Gracze mogą też wybrać spośród trzech odmian tego sportu - 8ball UK, 8ball US i 9ball. Nad prawidłowością przebiegu pojedynków czuwa natomiast wirtualny sędzia.

Twórcy International Snooker 2012 postawili na wysoki realizm, co znalazło swoje odzwierciedlenie m.in. w zastosowaniu zaawansowanego silnika fizyki. Uderzane bile zachowują się w sposób przewidywalny także po odbiciu od boku stołu lub innych bil. Gracze mają również możliwość nadawania im rotacji bocznej oraz wstecznej.

Zmagania mogą toczyć się przeciw komputerowej sztucznej inteligencji, reprezentowanej przez 128 wirtualnych zawodników o zróżnicowanym poziomie umiejętności lub z udziałem żywych przeciwników. Rozbudowany system statystyk gromadzonych w trakcie zabawy i przekazywanych do internetowych rankingów pozwala dobrać rywala o zbliżonych umiejętnościach.

International Snooker 2012 odznacza się atrakcyjną (jak na tego rodzaju produkcję) oprawą wizualną. Snookerowe pojedynki toczą się w trójwymiarowym środowisku graficznym, a lokacje w dużym stopniu przypominają obiekty sportowe, w jakich rozgrywane są profesjonalne turnieje. Na uwagę zasługuje również obecność wirtualnej publiczności, która żywo reaguje na poczynania zawodników.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do International Snooker 2012

Wymagania wiekowe International Snooker 2012

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe International Snooker 2012

PC Windows

Rekomendowane: Core 2 Duo 2 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), Windows XP(SP3)/Vista/7