Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Independence War (PC)

Independence War PC

I-War

Symulator kosmiczny, pozwalający wziąć udział w wielkiej galaktycznej wojnie. W przeciwieństwie do większość produkcji tego typu nie kierujemy małym myśliwcem, a solidnych rozmiarów korwetą obsługiwaną przez liczną załogę.

Symulacje | science fiction

PC Windows
Okładka Independence War (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

17września1998

Po wielu latach rozwoju ludzkość osiągnęła wysoki poziom techniczny. Umożliwiło jej to podróże w niezbadane zakątki wszechświata i zasiedlanie nowych planet. Władzę nad wszystkimi planetami sprawowała – potężna organizacja wspierana przez flotę kosmiczną. Niestety okres pokoju nie trwał zbyt długo. Różne ugrupowania, od przemytników po nielegalne organizacje polityczne coraz głośniej zaczęły domagać się niepodległości dla własnych planet. Konflikt był nieuchronny. W takich oto okolicznościach zaczynamy służbę na pokładzie korwety bojowej w służbie Commonwealth.

Independence War to rozbudowany symulator kosmiczny. Przed tobą szereg misji bojowych w bezkresie przestrzeni kosmicznej. W miarę rozwoju akcji mogą ogarnąć cię coraz większe wątpliwości co do słuszności dotychczasowego postępowania i w końcu staniesz przed wyborem strony konfliktu.

W grze mamy możliwość wcielenia się w różne osoby służące na pokładzie korwety – m.in. pilota, strzelca i mechanika. Koordynacja będzie niezbędna aby skutecznie stawić czoła wyposażonym w niezłe AI przeciwnikom.

Wersja Deluxe jest poszerzona o zupełnie nową kampanię – Defiance.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Gry podobne do Independence War

Wymagania wiekowe Independence War

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Independence War

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 166 MHz, 64 MB RAM