Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Imagine: Pet Vet (PC)

Laura Hobby: Weterynarz w Zoo PC

Imagine: Pet Vet

Skierowana do najmłodszych gra pozwalająca na wcielenie się w weterynarza. Naszym zadaniem jest opiekowanie się faun mieszkańcami dużego zoo. Pod naszą pieczę oddanych zostaje 20 gatunków zwierząt.

Symulacje | zoo | zwierzęta

PC Windows
Okładka Imagine: Pet Vet (PC)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Ubisoft GmbH

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

8maja2009

8maja2009

pudełko PL

Laura Hobby: Weterynarz w Zoo to symulator opieki nad zwierzętami dedykowany najmłodszym użytkownikom PC. Gracz kieruje postacią weterynarza i ma za zadanie opiekować się fauną zamieszkującą zoo, a docelowo uzyskać dyplom i tytuł „Najlepszego weterynarza na świecie”. Gra została opracowana przez firmę Ubisoft przy wsparciu weterynarzy i należy do serii wydawniczej Laura Hobby.

W ogrodzie zoologicznym znajduje się 20 gatunków zwierząt wymagających leczenia (m.in. szympansy, krokodyle, wydry, niedźwiedzie polarne). Rozgrywka składa się z 30 misji, podczas których użytkownik leczy m.in. krzywicę, kolkę czy zranioną łapę oraz przeziębienie. Każdy przypadek rozpoczyna od rozmowy z opiekunem zwierzątka, a następnie wykonuje badania ogólne i w razie potrzeby – specjalistyczne.

Gracz w każdej chwili może skorzystać z usług asystentki, która podpowiada, co należy zrobić w danym momencie, z kolei przeprowadzone leczenia są oceniane przez dyrektora zoo. Grę wyposażono w szereg materiałów edukacyjnych pomocnych podczas zabawy. Istnieje w niej również wirtualne biuro, w którym gracz może przechowywać zdjęcia, oglądać filmy lub rozwiązywać łamigłówki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Gry podobne do Laura Hobby: Weterynarz w Zoo

Wymagania wiekowe Imagine: Pet Vet

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Laura Hobby: Weterynarz w Zoo

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 600 MHz, 128 MB RAM, Windows 98/ME/2000/XP/Vista