Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiNDS
Okładka iCarly (Wii)

iCarly

Zestaw zabawnych scenek i mini-gierek opowiadających o przygodach postaci znanych z popularnego serialu dla młodzieży wyświetlanego na stacji Nickelodeon. Twórcy przygotowali specjalną, odrębną opowieść na potrzeby gry.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka iCarly (Wii)

data premiery gry:

27paź2009

NDS Wii
Kolekcja gier
Obserwuj grę

iCarly to zabawna gra zręcznościowa stworzona na podstawie znanego serialu, wyświetlanego w stacji telewizyjnej Nickelodeon. Program ogląda co tydzień kilkadziesiąt milionów widzów, którzy mogą w pewnym stopniu wpływać na jego treść za pośrednictwem strony internetowej.

Produkcja oferuje wiele zabawnych mini-gierek, w których musimy pomóc postaciom znanym z serialu (pojawiają się między innymi: tytułowa Carly, Sam i Freddie). Twórcy przygotowali specjalną, odrębną opowieść na potrzeby gry. Poszczególne poziomy zaprezentowane zostały w formie skitów, starających się przenieść do wirtualnej postaci kreatywność oraz humor serii.

Oprócz powyższych atrakcji w grze pojawia się nowy tryb iCreate, za pomocą którego możemy stworzyć własny epizod serialu, wpływając na otoczenie, bohaterów, kolory, dźwięk, czołówkę, zakończenie oraz wiele innych elementów. W trybie sieciowym może zmierzyć się ze sobą maksymalnie czterech graczy. Za swoje osiągnięcia uczestnicy są nagradzani sieciowymi kredytami (Web-Cred). Służą one do odblokowywania nowych przedmiotów, akcesoriów i lokacji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 4,6 / 10 na podstawie 37 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

NDS
Wii