Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Hunted (PC)

Hunted PC

Symulator polowań, który zabiera nas zarówno na amerykańską prerię, jak i afrykańską sawannę. Autorzy przygotowali ponad siedemdziesiąt realistycznych misji, podczas których poznajemy sekrety fachu myśliwego.

Akcji | łowiectwo

PC Windows
Okładka Hunted (PC)

producent: Kalypso Media

wydawca: Kalypso Media

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15lutego2010

Hunted to symulator łowiecki, w którym mamy możliwość zapolowania na 26 różnych gatunków zwierząt, od jeleni aż po słonie. Nasze ofiary możemy ścigać w wielu różnych lokacjach – na afrykańskiej sawannie, północnoamerykańskiej prerii i w europejskich lasach. W wielu miejscach musimy polować w ukryciu tak, aby nie złapali nas lokalni strażnicy i leśnicy.

Twórcy przygotowali arsenał złożony z 16 broni – od łuków, aż po karabiny. Do tego należy dodać wiele przedmiotów dodatkowych, gwarantujących chociażby lepszy kamuflaż, czy poprawiających celność broni. Na początku zabawy możemy stworzyć własną postać i określić jej umiejętności. Całość została podzielona na 72 misje o różnym poziomie trudności.

Hunted oferuje realistyczne środowisko z dynamicznym cyklem dobowym i zmiennymi warunkami pogodowymi. W sumie w grze zawarto 25 kilometrów kwadratowych terenu. Sama oprawa wizualna plasuje się na raczej średnim, chociaż przyzwoitym poziomie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Hunted

12+

Wymagania sprzętowe Hunted

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium IV 2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 5200), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7