Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCPS3PSVPS4
Okładka Hohokum (PC)
OkładkaHohokum (PC)

Hohokum

Gra zręcznościowa, pozwalająca na zabawę w fantastycznym i oryginalnym dwuwymiarowym świecie. Eksplorujemy i poznajemy go wraz z głównym bohaterem, dziwacznym kolorowym stworkiem przypominającym węża.

Zręcznościowe | elementy logiczne | 2D | PS Plus Premium | PS Plus Extra

Hohokum Premiera

12sie2014

PS3 PSV PS4

28lip2022

PC

producent: Honeyslug wydawca: Annapurna Interactive

Gry podobne do Hohokum

Chuchel

Pikuniku

Flower

Hohokum to oryginalna kolorowa zręcznościówka, przeznaczona dla całej rodziny. Za produkcje tytułu odpowiada amerykańskie studio Sony Santa Monica, artysta Richard Hogg oraz niezależny brytyjski deweloper Honeyslug, znany dzięki grze Frobisher Says!, wydanej w 2012 roku na konsoli PS Vita.

Tytuł jest czymś w rodzaju wirtualnego placu zabaw, w którym twórcy wytyczają co prawda granice i cele dla graczy, ale ci posiadają całkiem duże pole swobody działań. W trakcie zabawy eksplorujemy więc dwuwymiarowy świat i poznajemy jego tajemnice, wcielając się w kolorowego stworka przypominającego węża. Charakterystyczna pastelowa oprawa tytułu przypomina gry z serii LocoRoco i powinna spodobać się najmłodszym graczom oraz miłośnikom nowoczesnych i często abstrakcyjnych ilustracji książek dla dzieci.

Ostatnia modyfikacja 1 sierpnia 2022

Tryb gry: single player  

Hohokum cena w dniu premiery: 39,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Hohokum

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PS3
PSV
PS4
PC