Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka High Heat Major League Baseball 2002 (PC)
OkładkaHigh Heat Major League Baseball 2002 (PC)

High Heat Major League Baseball 2002 PC

Nowa adaptacja amerykańskiej ligi baseball'owej Major League Baseball w sezonie 2002, zawierająca wiele usprawnień od czasu Sammy Sosa High Heat Baseball.

Sportowe | baseball

Kolekcja gier
Obserwuj grę

High Heat Major League Baseball 2002 Premiera PC

16marca2001

producent: Team 366 wydawca: 3DO Company Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do High Heat Major League Baseball 2002

Sammy Sosa High Heat Baseball 2001

Triple Play 2001

Triple Play Baseball 2002

High Heat Major League Baseball 2002 to następca popularnej serii Sammy Sosa High Heat Baseball. W porównaniu z poprzedniczką gra zawiera wiele usprawnień i nowości, łącznie z aktualnymi danymi o drużynach oraz ich składach. Dodano nowy tryb gry treningowej, Pitching Practice, umożliwiający ćwiczenia na dowolnie wybranym stadionie. Znacznie ciekawsze są głosowe komentarze w czasie meczów, dzięki dwóm prowadzącym dziennikarzom: Dave O’Brien komentuje akcję na boisku, a Ray Fosse z Oakland Athletics dokłada swoją analizę poczynań obu zespołów. Dostępne są narzędzia konwersji zapisanego sezonu z Hight Heat 2001 do Hight Heat 2002.

Rozszerzono ilość możliwych zawodników w drużynie do 35 graczy. W trybie całego sezonu i mistrzostwach, wrześniowy rozkład zawodników zwiększa się do 40 graczy. Wprowadzono rzeczywiste statystyki ligi MLB oraz aktualne przepisy umożliwiając, np.: przesunięcie się pałkarza na koniec pola, aby zdobyć przewagę nad łapaczem, który z kolei teraz może przechwycić długie podanie nawet spoza pola,; usunięcie z ligi zawodnika, który został wykluczony z gry; posadzenie na ławce rezerwowych za dyskusje z sędzią itp. Animowani trenerzy bazowi przy pierwszej i trzeciej bazie radzą zawodnikom kiedy wejść ślizgiem, biec czy stać. Wprowadzono nowe efekty atmosferyczne jak deszcz, który może spowodować nawet przerwanie meczu. Cały czas mamy dostęp do list wszystkich kontuzjowanych, zawierającym dokładny opis rodzajów kontuzji. Zwiększono sztuczną inteligencję graczy komputerowych, trenerów oraz managerów drużyn.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe High Heat Major League Baseball 2002: Odpowiednia dla każdego wieku.

High Heat Major League Baseball 2002 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D