Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWii
Okładka HardGrip (Wii)

HardGrip Wii

Innowacyjna gra sportowa zajmująca się tematyką rywalizacji na ściankach wspinaczkowych. Odstępstwem od realizmu jest obecność power-upów zwiększających możliwości zawodników. Również areny zmagań mocno odbiegają od rzeczywistych.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka HardGrip (Wii)

producent: Human Soft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

anulowana

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Przygotowana przez studio Human Soft gra HardGrip pozwala wcielić się w rolę adepta wspinaczki sportowej, który mierzy się z kolejnymi wyzwaniami.

Głównym trybem gry jest kariera, w której gracze muszą poprowadzić wybraną postać na szczyt rankingów pokonując kolejnych oponentów w wyścigach na ściankach wspinaczkowych. Autorzy przygotowali kilkanaście różnych tras w różnych miejscach kuli ziemskiej, co zapewnia grze sporą różnorodność i znacznie przedłuża jej żywotność. Dodatkowo każdy tor został wyposażony w kilkanaście różnych ścieżek, które prowadzą na szczyt.

Twórcy nie zdecydowali się na realistyczne oddanie realiów sportu i dodali do gry power-upy zwiększające możliwości zawodników. Same areny zmagań także dość mocno odbiegają od rzeczywistych ścian oferując dość karkołomne możliwości zabawy wszystkim użytkownikom Wii.

Akcja gry została przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby. Całość stworzona jest w specyficznym klimacie, który tworzą kolorowe poziomy oraz przygrywająca w tle, motywująca do walki z przeszkodami, ścieżka dźwiękowa.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe HardGrip

odpowiednia dla każdego wieku