Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Happy Birthday Mart (NDS)
OkładkaHappy Birthday Mart (NDS)

Happy Birthday Mart NDS

Przeznaczone dla najmłodszych użytkowników konsoli połączenie zbioru mini-gier z prostą grą ekonomiczną. i. Użytkownicy konsoli przejmują rolę właściciela sklepu z prezentami w świecie, który zamieszkują kolorowe zwierzaki.

Towarzyskie | ekonomiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Happy Birthday Mart Premiera NDS

19lipca2010

producent: Pixel Federation wydawca: Nintendo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Przygotowana przez studio Pixel Federation Happy Birthday Mart to produkcja dla najmłodszych użytkowników konsoli DS.

System gry opiera się na połączeniu uproszczonych zasad znanych z tytułów ekonomicznych z kilkunastoma mini-grami. Użytkownicy konsoli przejmują rolę właściciela sklepu z prezentami w świecie, który zamieszkują kolorowe zwierzaki. Zadaniem postawionym przez twórców jest zarządzanie lokalem i pomaganie przychodzącym do niego klientom. Poprzez odpowiednie działania gracze mogą rozwijać swój sklep i zwiększać jego asortyment.

Od innych tytułów o podobnej tematyce tytuł ten odróżniają mini-gry, które sprawdzają refleks i umiejętność logicznego myślenia. Wśród przygotowanych konkurencji znajdują się wymagające dopasowywania elementów czy zapamiętywania szczegółów. Zadania pojawiają się przy obsługiwaniu różnych klientów i spełnianiu ich wymagań.

Happy Birthday Mart cechuje bardzo kolorowa grafika oraz specyficzna stylistyka stawiająca na żywe barwy, radosne melodie i pocieszne projekty zwierzaków.

 

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Happy Birthday Mart: Odpowiednia dla każdego wieku.