Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3PS4
Okładka Gundam Battle Operation Next (PS3)
OkładkaGundam Battle Operation Next (PS3)

Gundam Battle Operation Next

Trzecioosobowa gra akcji w klimatach science fiction, należąca do bardzo popularnej w Japonii marki Gundam, zapoczątkowanej w 1979 za sprawą telewizyjnej serii anime Mobile Suit Gundam.

Akcji | TPP | science fiction | zagraj za darmo | taktyczne | mechy i roboty | Gundam | kooperacja | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gundam Battle Operation Next Premiera

27sie2015

PS4 PS3

Gry podobne do Gundam Battle Operation Next

Battlefield: Bad Company

Strike Suit Zero

Armored Core 4

Gundam Battle Operation Next to kolejna gra wideo oparta na popularnej marce Gundam, zapoczątkowanej 1979 roku telewizyjną serią anime Mobile Suit Gundam. Przez szereg lat cykl rozrósł się do ogromnych rozmiarów, wkraczając do świata zabawek, mangi oraz oczywiście elektronicznej rozrywki. Produkcja została oparta na modelu biznesowym free-to-play, co oznacza, że dostępna jest za darmo, ale umieszczono w niej system mikropłatności. Tytuł został wydany przez firmę Bandai Namco, która wypuściła wcześniej kilka innych projektów z tego uniwersum (m.in. Mobile Suit Gundam: Extreme Vs.), a także szereg innych tytułów, w tym: Ace Combat, Dragon Ball Z, Tekken, Soulcalibur czy też Naruto.

Mechanika

Gundam Battle Operation Next to taktyczna gra akcji. Podczas zabawy kierujemy potężnymi mechami, dysponującymi różnymi broniami (zarówno do walki na bliskim, jak oraz długim dystansie) i mocami, które wykorzystujemy oczywiście w trakcie potyczek z innymi graczami. Podczas rozgrywki nie liczy się jednak tylko sama walka, gdyż o zwycięstwie często decyduje też współpraca z pozostałymi członkami drużyny i obieranie odpowiednich taktyk przy przejmowaniu baz oraz innych ważnych punktów.

Tryb gry: multiplayer  

Wymagania wiekowe Gundam Battle Operation Next: Odpowiednia dla każdego wieku.

PS4
PS3