Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360PS3
Okładka Grease Dance (X360)
OkładkaGrease Dance (X360)

Grease Dance

Grease Dance to zręcznościowa gra taneczna, której tytuł jakże słusznie należy kojarzyć z popularnym w latach siedemdziesiątych rock 'n' roll'owym musicalem scenicznym, jak i równie dobrze przyjętą adaptacją filmową z udziałem gwiazdy kina Johnem Travoltą.

Towarzyskie | Kinect | muzyczne | taneczne | PlayStation Move

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Grease Dance Premiera

25paź2011

X360 PS3

producent: Zoë Mode wydawca: 505 Games wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Grease Dance to przede wszystkim taniec i śpiew. Tytuł łączy w sobie cechy charakterystyczne zarówno dla typowych gier tanecznych jak i muzycznych, dając możliwość aktywnego spędzenia czasu. Wykorzystując znane ze współczesnych konsol technologie wykrywania ruchu gracz ma możliwość odtworzenia znanych z adaptacji filmowej układów choreograficznych równocześnie śpiewając.

Gracz może zaśpiewać aż 15 kompozycji znanych z oryginalnego filmu oraz 5 dodatkowych klasycznych rock ‘n’ roll'owych przebojów, w tym m.in. „You’re the One That I Want”, “Greased Lightning” czy “Summer Nights.”.

Ponadto gra oferuje układy choreograficzne znane z filmu, przeznaczone dla duetów jak i solistów, gdzie indywidualne podejście jest nagradzane dodatkowymi punktami.

Nieodzownie tryby gry to Dance Mode i Karaoke (oba dające możliwość wyzwania bądź gry kooperacyjnej), a także specjalny tryb przeznaczony na przyjęcia (Party Mode) – maksymalnie dla dwóch drużyn po czterech graczy każda – dwóch tancerzy i dwóch piosenkarzy w jednym czasie.

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 DVD

Grease Dance cena w dniu premiery: 159,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Grease Dance

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Grease Dance Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect
Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move
X360
PS3