Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka GoJoe Pogo (PC)
OkładkaGoJoe Pogo (PC)

GoJoe Pogo PC

GoJoe Pogo jest prostą grą zręcznościową, adresowaną przede wszystkim do grona najmłodszych użytkowników komputerów. Prosta fabuła przedstawia się następująco: do miasteczka, w którym mieszka tytułowy bohater przyjeżdża cyrk.

Zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

GoJoe Pogo Premiera PC

17czerwca2003

pudełko PL

9maja2005

GoJoe Pogo jest prostą grą zręcznościową, adresowaną przede wszystkim do grona najmłodszych użytkowników komputerów. Prosta fabuła przedstawia się następująco: do miasteczka, w którym mieszka tytułowy bohater przyjeżdża cyrk. Joe bardzo chce zobaczyć show, jednak z powodu przeskrobania czegoś, mama nie pozwala mu na to. Pomimo zakazu, chłopak wymyka się z domu i ukradkiem wchodzi do cyrkowego namiotu. Jak na małego rozrabiakę przystało, napotykając na dwie armaty, zaczyna przy nich majstrować. W efekcie odpala naładowane słodkościami działa, które trafiają w stojących nieopodal klaunów.

Zadaniem użytkownika jest sprawne pokierowanie Joe’em, uciekającym przed zgrają rozwścieczonych cyrkowców. Protagonista porusza się głownie za pomocą pogo sticka, dzięki czemu łatwiej jest mu unikać kontaktu z przeciwnikami. Skacząc po kolorowych platformach pamiętać należy o zbieraniu porozrzucanych na nich przedmiotów – m.in. smacznych łakoci. Od czasu do czasu pojawiają się także specjalne gadżety. Powodują one, że chłopak przybiera postać ogromnego potwora, tratującego wszystko, co napotyka na swojej drodze. Całej przygodzie towarzyszy barwna i miła dla oka oprawa graficzna oraz radosna muzyka.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,3 / 10 na podstawie 32 głosów czytelników.

GoJoe Pogo cena w dniu premiery: 9,90 PLN

Wymagania wiekowe GoJoe Pogo: Odpowiednia dla każdego wieku.

GoJoe Pogo Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 700 MHz
  • 64 MB RAM