Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Garfield (PC)
OkładkaGarfield (PC)

Garfield PC

Garfield to wyprodukowana przez studio deweloperskie Code Monkeys gra zręcznościowa z elementami przygodowymi, nawiązująca do motywów popularnego komiksu. Gracz pomaga tytułowemu kotu doprowadzić do porządku dom, który zdemolowany został przez niesfornego psiaka - Odiego.

Zręcznościowe | komiksy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Garfield Premiera PC

19listopada2004

pudełko PL

10lutego2005

producent: HIP Interactive wydawca: HIP Interactive wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Komputerowa adaptacja przygód Garfielda jednego z najsłynniejszych kotów na świecie i zarazem największego cwaniaka jakiego widział kreskówkowy świat. Podobnie jak liczne bajki i kinowa adaptacja, tytuł ten przeznaczony jest przede wszystkim dla najmłodszych. Nasi milusińscy zastają tytułowego sierściucha w bardzo kłopotliwym położeniu. Otóż Jon, jego pan, wyszedł pozostawiając cały dom oraz niesfornego psiaka Odiego pod jego opieką. Oczywiście nasz bohater zlekceważył powierzoną mu funkcję i najzwyczajniej w świecie zasnął. Gdy się obudził, zdał sobie sprawę z tego, że Odie totalnie zdemolował całą posiadłość, a do powrotu Jona zostało tylko kilka godzin. Gracze muszą pomóc Garfieldowi doprowadzić dom do należytego porządku zanim wróci Jon. W praktyce oznacza to poukładanie poszczególnych przedmiotów w każdym pokoju domu, a to z kolei przekłada się na wykonanie kilku mini-gierek i rozwiązanie szeregu zagadek logicznych. Należy zaznaczyć, iż wszytko, począwszy od postaci występujących w grze, jak i pomieszczeń oraz przedmiotów jest w 100% zgodne z tym, co mogliśmy zobaczyć w kinie czy w telewizji. Rzecz jasna gra pełna jest gagów i humoru, z którego słyną przygody z tytułowym kotem w roli głównej. Tytuł ten posiada estetyczną trójwymiarową, kreskówkową grafikę.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 435 głosów czytelników.

Garfield cena w dniu premiery: 69,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Garfield

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Garfield Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 600MHz
  • 128MB RAM
  • 600MB na HDD
  • 32MB akcelerator 3D