Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Gardenscapes: New Acres (iOS)
OkładkaGardenscapes: New Acres (iOS)

Gardenscapes: New Acres

Rozbudowana gra logiczna typu "match 3" stworzona przez zespół Playrix Games. W Gardenscapes: New Acres wcielamy się w postać ogrodnika, który ma za zadanie przywrócić powierzoną mu parcelę do dawnej świetności, a przy okazji rozwikłać związane z nią tajemnice.

Logiczne | 2D | połącz trzy elementy | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gardenscapes: New Acres Premiera

25sie2016

AND iOS

Gardenscapes: New Acres jest rozbudowaną produkcją typu match-3, stworzoną przez zespół Playrix Games z myślą o urządzeniach mobilnych. Tytuł, wydany między innymi na systemie AND i iOS, dystrybuowany jest w modelu darmowym z mikropłatnościami.

Mechanika

W Gardenscapes: New Acres gracz wciela się w ogrodnika, którego praca polega na opiece nad powierzoną mu parcelą. Nadrzędnym celem fabularnej kampanii jest przywrócenie temu miejscu dawnego splendoru i rozwikłanie skrywanych w nim tajemnic. Sam ogród podzielono na kilka sektorów, wśród których pojawia się między innymi labirynt. Produkcja koncentruje się na aspekcie społecznościowym, zatem możliwe jest zintegrowanie jej z Facebookiem i zaproszenie do zabawy znajomych.

Właściwa rozgrywka została oparta na klasycznych zasadach match-3 — zadaniem gracza jest łączenie przedstawiających owoce i rośliny obrazków, tworzenie efektownych kombinacji i zdobywanie coraz większej liczby punktów. Zabawę ułatwia obecność power-upów i ułatwień, takich jak choćby chwilowe zatrzymanie czasu. To właśnie w zamian za punkty zdobywamy pieniądze na rozbudowę skweru, a niewykorzystane wskazówki owocują uzyskaniem premii. Pomiędzy zróżnicowanymi etapami uczestniczymy w fabularnych przerywnikach, w trakcie których prowadzimy rozmowy z postaciami, kupujemy nowe dekoracje do ogrodu i sadzimy coraz piękniejsze rośliny.

Kwestie techniczne

Gardenscapes: New Acres na platformie AND i iOS charakteryzuje się kolorową, dwuwymiarową oprawą graficzną, utrzymaną w kreskówkowym, przyjemnym dla oka stylu.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Gardenscapes: New Acres: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS