Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Games & Stories 4 Kids (PC)

Gry i zabawy dla dzieci PC

Games & Stories 4 Kids

Gry i zabawy dla dzieci to zestaw czterech gier edukacyjnych, w których najmłodsi użytkownicy komputera towarzyszą znanym i bardzo lubianym na całym świecie bohaterom (Piotruś Pan, Robin Hood, Guliwer, etc.), a także obserwują ich niezwykłe wyczyny.

Zręcznościowe | dla dzieci | polskie

PC Windows
Okładka Games & Stories 4 Kids (PC)

producent: Aidem Media

wydawca: Aidem Media

wydawca PL: Aidem Media

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

20września2004

20września2004

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gry i zabawy dla dzieci to zestaw czterech gier edukacyjnych, w których najmłodsi użytkownicy komputera towarzyszą znanym i bardzo lubianym na całym świecie bohaterom (Piotruś Pan, Robin Hood, Guliwer, etc.), a także obserwują ich niezwykłe wyczyny. Poszczególne gierki stymulują rozwój umysłowy dziecka, rozwijają jego kreatywność, ćwiczą pamięć, spostrzegawczość, logiczne myślenie i refleks. W emocjonujące gry logiczne, strategiczne i zręcznościowe można grać zarówno w pojedynkę, jak i z innymi osobami. Wszystkie przygotowane zabawy okraszone są kolorową, rysunkową grafiką (mnóstwo zabawnych animacji).

Lista dostępnych gierek wraz z krótkim opisem:

  • Piotruś Pan - gracze biorą udział w bitwie ze złymi piratami, starają się uratować Wandę z rąk kapitana Haka, mogą także grać w Czarnego Piotrusia i w Leonardo.
  • Robin Hood - użytkownicy ćwiczą sztuki walki w dzikich ostępach lasu Sherwood, wykazują się zręcznością w obdarowywaniu biedaków, ćwiczą refleks w średniowiecznym turnieju strzeleckim, czy startują w teście wiedzy (quiz).
  • Księga Dżungli - dzieci odkrywają nieznane gatunki dzikich zwierząt, robią im zdjęcia, muszą też popisać się zręcznością w ratowaniu małych wilczków. Do tego dochodzi strategiczna wyprawa po Czerwone Kwiecie, przechodzenie przez Mroczne Labirynty, czy gra planszowa.
  • Podróże Guliwera - gracze startują w rajdzie na polnej myszy, schodzą w głąb mrocznych i niebezpiecznych studni, starają się opanować kolejkę Lilliputów i uratować mieszkańców Balnibarbii przed atakiem latającej wyspy.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran    

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 39,99 PLN

Wymagania wiekowe Games & Stories 4 Kids

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Gry i zabawy dla dzieci

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 200 Mhz
  • 64MB RAM
  • Windows 95/98/Me/2000/XP