Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka First Eagles: The Great Air War 1918 (PC)
OkładkaFirst Eagles: The Great Air War 1918 (PC)

First Eagles: The Great Air War 1918 PC

First Eagles to gra stanowiąca połączenie symulatora lotu i strzelaniny, która pozwala nam zasiąść za sterami samolotów wykorzystywanych podczas I wojny światowej i wziąć udział w powietrznych bitwach nad Francją.

Symulacje | samoloty

Kolekcja gier
Obserwuj grę

First Eagles: The Great Air War 1918 Premiera PC

24listopada2006

producent: Third Wire Productions wydawca: G2 Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do First Eagles: The Great Air War 1918

War Thunder

Wings of Honour: Battles of the Red Baron

Flyboys Squadron

First Eagles to gra stanowiąca połączenie symulatora lotu i strzelaniny, która pozwala nam zasiąść za sterami samolotów wykorzystywanych podczas I wojny światowej i wziąć udział w powietrznych bitwach nad Francją. Tytuł opracowany i wydany został przez G2 Games, a przeznaczony jest na komputery PC.

Na początku wybieramy, do jakich sił lotniczych dołączymy: Służby Powietrznej Armii Stanów Zjednoczonych, Królewskich Sił Lotniczych, Francuskich Sił Powietrznych czy niemieckiego Luftstreitkräfte. Następnie w roli pilota bierzemy udział w trzech kampaniach, które rozgrywają się w czterech ostatnich miesiącach wojny, w czasie kontrofensywy aliantów mającej na celu pozbycie się niemieckiej armii z terenu Francji.

Misje w ramach wszystkich kampanii generowane są za każdym razem losowo, dzięki czemu grę przechodzić można wielokrotnie, mając świadomość, że przebieg poszczególnych bitew przybrać może zupełnie inny obrót. Gra umożliwia dostosowanie poziomu trudności zgodnie z preferencjami gracza, dzięki czemu zarówno początkujący, jak i doświadczeni piloci otrzymają dokładnie to, czego oczekują.

Do dyspozycji mamy trzy najpopularniejsze samoloty myśliwskie spośród tych używanych podczas wojny w latach 1914-1918: francuski SPAD XIII, niemiecki Fokker D.VIIF oraz brytyjski Royal Air Factory SE.5. Wszystkie maszyny zostały odwzorowane z dbałością o szczegóły.

First Eagles jest grą o otwartej strukturze kodu, co pozwala na wprowadzanie modów tworzonych przez użytkowników. Z Internetu pobrać można gotowe samoloty, tereny, misje, kampanie i edytory, dzięki którym czas rozgrywki znacznie się wydłuża.

Należy przy okazji wspomnieć, że First Eagles powstała jako pierwsza z serii gier wydanych przez G2 Games, których akcja osadzona została w okresie I wojny światowej.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe First Eagles: The Great Air War 1918: Odpowiednia dla każdego wieku.