Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Finding Nemo: Nemo's Underwater World of Fun (PC)

Gdzie jest Nemo: Podwodny plac zabaw PC

Finding Nemo: Nemo's Underwater World of Fun

Gdzie jest Nemo: Podwodny plac zabaw to druga z kolei gra, otwarcie nawiązująca do przebojowego filmu animowanego pt. Finding Nemo (Gdzie jest Nemo) i dedykowana nie tylko dzieciom, ale także całym rodzinom.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Finding Nemo: Nemo's Underwater World of Fun (PC)

producent: KnowWonder

wydawca: THQ Inc.

wydawca PL: CDP

Strona oficjalna   Pomoc techniczna

Polskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

11maja2003

25marca2004

pudełko PL

Gdzie jest Nemo: Podwodny plac zabaw to druga z kolei gra, otwarcie nawiązująca do przebojowego filmu animowanego pt. Finding Nemo (Gdzie jest Nemo) i dedykowana nie tylko dzieciom (głównie czterolatki i starsze), ale także całym rodzinom. Użytkownik odwiedza zatem ponownie morskie głębiny, aby przeżywać fantastyczne wydarzenia wśród szeregu kolorowych stworzeń i powiększać horyzonty poprzez szeroko rozumiane odkrywanie nowych zagadnień.

Generalnie program stanowi interesującą hybrydę elementów przygodowych i motywów stricte zręcznościowych. Developerzy podzielili swoje dzieło na siedem niezależnych części, posiadających odmienne założenia (np. pływanie w towarzystwie żółwi, wyzwania natury muzycznej i karmienie pozornie niebezpiecznego rekina). Wielobarwny wirtualny świat zapełniono mnóstwem sympatycznych bohaterów. Oprócz tytułowej małej rybki można spotkać również m.in. Marlina, Młota, Dory, Luzaka i Żółtka.

Pomiędzy wątki interaktywne umiejętnie wpleciono scenki przerywnikowe, zaczerpnięte wprost z kinowego pierwowzoru. Ponadto polski dystrybutor przygotował kapitalną lokalizację językową niniejszego produktu, co wydatnie podnosi ogólną jakość. Natomiast oprawę graficzno-dźwiękową wykonano z należytą dbałością o szczegóły, więc jest ona wyjątkowo atrakcyjna dla potencjalnego odbiorcy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 8.2 / 10 na podstawie 62 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Gdzie jest Nemo: Podwodny plac zabaw

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Gdzie jest Nemo: Podwodny plac zabaw

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 266 MHz, 64 MB RAM, karta graficzna 8 MB VRAM