Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCGBA
Okładka Brother Bear (PC)
OkładkaBrother Bear (PC)

Mój Brat Niedźwiedź

Brother Bear

Brother Bear to niezwykle dynamiczna zręcznościówka, adresowana do najmłodszych użytkowników pecetów, aczkolwiek dorośli również mogą czerpać z niej wiele przyjemności.

Zręcznościowe | filmy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mój Brat Niedźwiedź Premiera

4lis2003

PC GBA

Mój Brat Niedźwiedź to gra oparta na motywach filmu animowanego o tym samym tytule, zrealizowanego przez wytwórnię Disney'a. Przypomnijmy, iż akcję filmu osadzono w odległej przeszłości, tuż przed nadejściem ery zlodowacenia. Opowiada on historię chłopca o imieniu Kenai, który wyrusza na polowanie, by zabić grizzly odpowiedzialnego za śmierć jego starszego brata. Niespodziewanie jednak Duchy Lasu zamieniają Kenaia w niedźwiedzia, a na dodatek, jego drugi brat, przekonany o tym, że stracił swe rodzeństwo, postanawia wybić wszystkie misie w okolicy. Jak łatwo się domyśleć bohater chcąc odzyskać swoją ludzką postać doświadcza wielu najróżniejszych, ekscytujących przygód, a ponadto zdobywa nowych przyjaciół, w tym niedźwiedzia o imieniu Koda.

Jest to dynamiczna zręcznościówka wykonana w stylu znanym z poprzednich produkcji Disney'a, jak chociażby 102 Dalmatyńczyki: Psiaki na Pomoc czy Lilo & Stich: Nieziemskie Kłopoty. Charakteryzuje się niskim poziomem trudności i prostym sterowaniem, a rozgrywka polega w głównej mierze na bieganiu i skakaniu pomiędzy platformami oraz zbieraniu różnych gadżetów (zdrowie, specjalne moce, itp.). Znajdziemy tu również kilka mini-gierek. Gra pozwala nam, a szczególnie zafascynowanym filmem dzieciom od lat trzech, na przeniknięcie do przedstawionego w nim świata i lepszego poznanie go. Całe otoczenie zrealizowano przy pomocy ładnej, kolorowej grafiki 3D, która powinna przypaść do gustu naszym „małym graczom”. Autorzy umożliwili pokierowanie dwójką bohaterów - Kenaiem i Kodą - nie tylko pod postaciami niedźwiedzi, lecz także wilków, kruków, a nawet orłów. W przygodzie spotykamy też kilku innych bohaterów znanych z filmu.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 505 głosów czytelników.

Mój Brat Niedźwiedź cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Mój Brat Niedźwiedź

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Mój Brat Niedźwiedź Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 450 MHz
  • 256MB RAM
  • 8MB akcelerator 3D (DirectX 8.0a)
  • Win 95/98/NT/2000/XP
PC
GBA