Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePSV
Okładka Farming Simulator (PSV)

Farming Simulator PSV

Konsolowa wersja przebojowej serii Farming Simulator. Gra jest portem mobilnej edycji tytułu i pozwala na uprawę roli, przy wykorzystaniu autentycznego i licencjonowanego sprzętu.

Symulacje | rolnicze | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Vita
Okładka Farming Simulator (PSV)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PSV:

1maja2013

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Farming Simulator na konsoli PS Vita to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier rolniczych, która narodziła się na komputerach PC. Tytuły z cyklu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wiernych fanów, którzy zapewniają wysokie wyniki sprzedaży deweloperom. Producentem gry, podobnie jak jej wydań na komputerach osobistych, jest niemieckie studio Giants Software. Tytuł jest nieco poprawioną wersją Farming Simulatora, który ukazał się na urządzeniach mobilnych, korzystających z systemów iOS oraz Android.

W trakcie rozgrywki, która opiera się na trybie kariery, wcielamy się w początkującego rolnika, dysponującego ograniczonymi środkami na rozwój interesu. Podczas zabawy przygotowujemy i nawozimy pola, na których sadzimy jeden z trzech gatunków dostępnych roślin (kukurydza, rzepak i pszenica). Wszystkie prace wykonujemy z pomocą sprzętu i pojazdów, takich jak kombajny czy traktory, stworzonych przez autentycznych i licencjonowanych producentów. Akcję obserwujmy z widoku izometrycznego, mogąc dowolnie obracać kamerę. Rozgrywka prowadzona jest na mapie posiadającej wiele wydzielonych pół uprawnych oraz zabudowań gospodarskich. Dzięki funduszom zarobionym na sprzedaży plonów możemy kupić nową ziemię, a także poszerzyć park maszynowy. Tytuł posiada także cykl dnia i nocy. Poza wykonywaniem zwykłych czynności farmerskich, od czasu do czasu będziemy również proszeni o wypełnienie dodatkowych misji, zlecanych przez mieszkańców pobliskiej wioski (opcję tę można wyłączyć). Te minizadania mogą polegać np. na próbie złapania złodziei plonów itd. i nagradzani zostajemy za nie zastrzykiem przydatnych funduszy.

Farming Simulator nie posiada trybu multiplayer i skupia się tylko na samotnej zabawie. Oprawa graficzna tytułu nie zachwyca bowiem została przeniesiona wprost z wersji na urządzenia mobilne. W oczy rzucają się mało dokładne modele 3D oraz rozmyte tekstury, nie wykorzystujące dużego potencjału konsoli.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Farming Simulator

odpowiednia dla każdego wieku