Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweANDiOS
Okładka Eyes (AND)
OkładkaEyes (AND)

Eyes

Eyes to horror FPP. Gracz wciela się w złodzieja, który musi odnaleźć skarby schowane w ponurej rezydencji i uciec z tym łupem. Nie jest to łatwe, gdyż wnętrze domu jest nawiedzone i podczas zabawy cały czas poluje na nas potężny upiór.

Przygodowe | FPP | horror | przygodowe gry akcji

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Eyes Premiera

16lut2013

AND

2kwi2013

iOS

Eyes to wydany na platformę iOS i AND horror rozgrywany z perspektywy pierwszoosobowej. Grę opracowała Paulina Pabis.

Fabuła

Akcja toczy się w ponurej rezydencji, wewnątrz której ukryto liczne kosztowności. My wcielamy się w złodzieja, który postanawia je sobie przywłaszczyć. Na nieszczęście dla niego, dom jest nawiedzony i jego wnętrze zamieszkuje żądna krwi zjawa.

Mechanika

Wydane na platformę iOS i AND Eyes stanowi wariację modelu rozgrywki spopularyzowanego przez grę Slender: The Eight Pages. Wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej, a sterowanie zrealizowano w stylu znanym z gier FPS. Zadaniem gracza jest odnalezienie ukrytych w domu dwudziestu worków z kosztownościami, a następnie ucieczka z rezydencji. Nie jest to łatwe, gdyż dom jest sporych rozmiarów, skarby często dobrze ukryte, a do tego cały czas musimy unikać schwytania przez upiora. Nie dysponujemy żadnym sposobem obrony podczas bezpośredniej konfrontacji, dlatego aby przeżyć trzeba się ukrywać, a w ostateczności możemy spróbować ratować się ucieczką.

Zabawę ułatwiają symbole oka, które znajdziemy wymalowane na ścianach. Po ich aktywacji na chwilę możemy zobaczyć to, co widzi polująca na nas zjawa. Zapewnia nam to informacje o miejscu jej pobytu i tym samym daje szansę na uniknięcie spotkania. Dodatkową pomocą jest mapa, która ulega zapełnieniu wraz z odkrywaniem kolejnych pomieszczeń i korytarzy.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Eyes: 12+

iOS
AND