Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneSwitch
Okładka Enchanting Mahjong Match (Switch)

Enchanting Mahjong Match Switch

Gra logiczna inspirowana zasadami tytułowego madżonga. W trakcie zabawy w Enchanting Mahjong Match naszym nadrzędnym celem jest poszukiwanie identycznych klocków i usuwanie ich z pola gry. Na ukończenie czeka tutaj sto czterdzieści łamigłówek o zróżnicowanym poziomie trudności.

Logiczne | 2D | mahjong | erotyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Switch
Okładka Enchanting Mahjong Match (Switch)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Switch:

15marca2018

15marca2018

Nintendo eShop

Enchanting Mahjong Match jest grą logiczną, wydaną na konsolę Switch, za której opracowaniem stoi firma D3 Publisher. Produkcja opiera się na zasadach tytułowego Madżonga, a dokładnie – tak zwanego solitera, czyli odmiany gry przeznaczonej do zabawy w pojedynkę, sprawdzającej naszą spostrzegawczość i zdolność przewidywania.

Mechanika

Zabawa w Enchanting Mahjong Match toczy się na dwuwymiarowej planszy pokrytej rozmaitymi symbolami i obrazkami. Naszym zadaniem jest poszukiwanie identycznych elementów i usuwanie ich z pola gry; wygrywamy w momencie, w którym uda nam się wyczyścić w ten sposób całą planszę i jednocześnie zmieścić się w ściśle określonym czasie. Na potrzeby gry autorzy przygotowali sto czterdzieści poziomów o zróżnicowanym stopniu trudności. W toku zmagań możemy skorzystać z systemu podpowiedzi lub zrobić użytek z ułatwień w postaci specjalnych przedmiotów zwiększających nasze szanse na zwycięstwo. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, by po ukończeniu konkretnej łamigłówki ponownie spróbować swoich sił, choćby w celu poprawy zdobytego wyniku.

Kwestie techniczne

Wydane na platformę Switch Enchanting Mahjong Match posiada prostą, dwuwymiarową grafikę. Do podejmowania kolejnych wyzwań zachęcają mangowe ilustracje, które odblokowujemy w miarę postępów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Wymagania wiekowe Enchanting Mahjong Match

12+