Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePSVPS4PS3
Okładka Doki-Doki Universe (PSV)
OkładkaDoki-Doki Universe (PSV)

Doki-Doki Universe

Kolorowa dwuwymiarowa gra przygodowa, w której wcielamy się w małego robota podróżującego pomiędzy najróżniejszymi planetami, na których spotkamy osoby, wymagające od nas pomocy. Tytułu stworzyło niezależne studio HumaNature Studio.

Przygodowe | fantasy | 2D | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Doki-Doki Universe to oryginalna dwuwymiarowa gra przygodowa, działająca w modelu free-to-play. Producentem tytułu jest małe i niezależne amerykańskie studio HumaNature Studio. Gracze wcielają się w małego robota podróżującego pomiędzy kolorowymi planetami. Naszym celem jest poznanie całego znanego uniwersum oraz pomaganie napotkanym osobom. Część gry, która pozwala nam na poruszanie się między planetami jest udostępniona graczom za darmo. W trakcie podróży odpowiadamy na quizowe pytania, powalającej lepiej poznać samych siebie i głównego bohatera. Na poszczególnych planetach spotkają nas najróżniejsze przygody. Każdy gracz może stworzyć własną planetę-wizytówkę, którą odwiedzić mogą jego znajomi.

Ostatnia modyfikacja 11 czerwca 2013

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Doki-Doki Universe

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
PS3
PSV
PS4