Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Disney's Cinderella Dollhouse 2 (PC)

Disney's Cinderella Dollhouse 2 PC

Disney's Cinderella Dollhouse 2 to ciekawa gra przygotowana z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 6 lat, ze szczególnym wskazaniem na dziewczynki. Program nawiązuje do znanej na całym świecie baśni o Kopciuszku autorstwa Charlesa Perraulta.

Symulacje | filmy animowane

PC Windows
Okładka Disney's Cinderella Dollhouse 2 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

20września2005

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Disney's Cinderella Dollhouse 2 to ciekawa gra przygotowana z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 6 lat, ze szczególnym wskazaniem na dziewczynki. Program nawiązuje do znanej na całym świecie baśni o Kopciuszku autorstwa Charlesa Perraulta. W opisywanym tytule pomagamy Dobrej Wróżce w przygotowaniu Kopciuszka do trzech imprez, jakie odbędą się w zamku Królewicza: towarzyskiego picia herbaty, wspaniałego balu oraz podniosłej uroczystości ślubnej.

Praktycznie do wszystkich czynności należy używać magicznej różdżki, którą posiada Dobra Wróżka. Dzięki niej możemy wymyśleć i wyczarować wygląd sali balowej, balkonu, kuchni, ogrodu zamkowego, powozu czy też wystrój miejsca ślubu. Do wyboru mamy różnorodne rodzaje (i kolory) kwiatów, wstążek, wazonów tortów, etc. Wszystko warto oczywiście dobrać możliwie jak najładniej, głównie z myślą o przyszłych gościach. Maluchy muszą także pomyśleć o przygotowaniu zaproszeń na zbliżający się bal (dopasowywanie ramek i barwnych zdjęć) oraz wystrojeniu głównej bohaterki gry tak, by Królewicz się w niej zakochał. Po skończeniu powyższych prac, dzieci śledzą rozwój wydarzeń podczas poszczególnych imprez w szeregu animowanych scenek (m.in. oglądają pokazy taneczne na balu).

Program charakteryzuje się ładną, kolorową i bogato animowaną oprawą graficzną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Klasyfikacja PEGI Disney's Cinderella Dollhouse 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Disney's Cinderella Dollhouse 2

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 400 MHz
  • 128 MB RAM
  • karta grafiki 16 MB
  • 300 MB HDD