Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Disney Learning: Get Ready For School With Mickey (PC)
OkładkaDisney Learning: Get Ready For School With Mickey (PC)

Dziennikarska przygoda z Myszką Miki PC

Disney Learning: Get Ready For School With Mickey

Dziennikarska przygoda z Myszką Miki to kolejny program z serii o nazwie Disney Edukacja, tym razem przygotowany z myślą o dzieciach w wieku od 5 lat.

Logiczne | seriale animowane | edukacyjne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dziennikarska przygoda z Myszką Miki Premiera PC

25sierpnia2005

pudełko PL

25sierpnia2005

producent: Disney Interactive Studios wydawca: Disney Interactive Studios wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Dziennikarska przygoda z Myszką Miki to kolejny program z serii o nazwie Disney Edukacja, tym razem przygotowany z myślą o dzieciach w wieku od 5 lat. W omawianej produkcji znany i lubiany, tytułowy bohater - Miki poszukuje sensacyjnych wiadomości do najnowszego wydania miejskiej gazety, w której to pracuje na stanowisku reportera. W tym celu wybiera się do dzielnicy eleganckich hoteli oraz klubów, gdzie późnym wieczorem na każdym kroku czeka mnóstwo niespodzianek. Podczas poszukiwania cennych informacji na Mikiego oraz graczy czeka szereg ekscytujących zadań do wykonania, m.in. należy pomóc Goofy'emu w trafieniu z powrotem do łóżka czy też pomóc kapitanowi O'Harze w złapaniu przebiegłego złodziejaszka, grasującego od dawna w mieście. Ponadto podczas rozgrywki wraz z Mikim dzieci odwiedzą rozmaite miejsca, np. klub taneczny Donalda, ozdobią ulice, tworząc niepowtarzalne neony, i pomogą w przygotowaniu artykułu o najlepszym hotelu w okolicy.

Pomagając tytułowemu bohaterowi w zebraniu materiału do następnego wydania gazety, dzieci rozwijają zdolności matematyczne i językowe, ćwiczą pamięć, umiejętność koncentracji uwagi, orientację przestrzenną, uczą się wykonywania poleceń ze słuchu i rozwijają wrażliwość muzyczną. Tak jak w innych programach z serii Disney Edukacja, tak i tutaj wszelkie zadania zostały dostosowane do możliwości dzieci w danym wieku, w tym wypadku w wieku przedszkolnym.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Dziennikarska przygoda z Myszką Miki cena w dniu premiery: 59,99 PLN

Wymagania wiekowe Dziennikarska przygoda z Myszką Miki: Odpowiednia dla każdego wieku.

Dziennikarska przygoda z Myszką Miki Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 133 MHz
  • 32 MB RAM