Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePSPPS3
Okładka Denki Blocks! (PSP)

Denki Blocks!

Denki Blocks! to odświeżona wersja popularnej gry logicznej, która ukazała się przed laty na GameBoy Color i została później skonwertowana, choćby na iPhone’a.

Logiczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Okładka Denki Blocks! (PSP)

data premiery gry:

26sty2011

PSP PS3

Stworzona przez szkockie studio Tiger Games gra Denki Blocks! jest odświeżoną wersją tytułu logicznego, który swego czasu zadebiutował na GameBoy Color. Najnowsza odsłona jest rozpowszechniana w ramach usługi Minis! przez PlayStation Store.

Celem zabawy jest łączenie elementów o różnych kształtach w całość. Zadanie to nie jest jednak proste, bowiem klocki są porozrzucane na planszach, na których często są poustawiane liczne przeszkody utrudniające łączenie elementów. Twórcy oprócz klasycznego trybu pozwalającego układać klocki na czas przygotowali też specjalny „Master Mode”, w którym na graczy czekają dodatkowe zadania wyznaczane przez specjalne reguły. Wśród nich nie brakuje wyzwań polegających na układaniu konkretnych kształtów czy łączeniu elementów w określonej liczbie ruchów.

Studio Tiger Games przygotowało ponad 100 różnych plansz do ukończenia, które zapewniają kilka godzin rozrywki.

Rozpowszechniane w ramach usługi Minis! Denki Blocks! cechuje kolorowa grafika, żywe barwy i pozwalająca skoncentrować się na zadaniach logicznych ścieżka audio.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Denki Blocks!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Denki Blocks!

PlayStation Portable

PlayStation Portable

Wykorzystuje: PlayStation Network + dodatkowo (PSP): minis

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

Wykorzystuje: PlayStation Network + dodatkowo (PS3): minis

PSP
PS3