Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWWW
Okładka Deepolis (WWW)
OkładkaDeepolis (WWW)

Deepolis WWW

Przeglądarkowa gra MMO, za której stworzeniem stoi studio Bigpoint.

Akcji | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Deepolis Premiera WWW

8sierpnia2008

pudełko PL

8sierpnia2008

producent: Bigpoint wydawca: Bigpoint wydawca PL: Bigpoint Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Deepolis to gra MMO uruchamiana z poziomu przeglądarki. Jej akcja toczy się w głębinach oceanu, a gracz otrzymuje do dyspozycji łódź podwodną, za pomocą której walczy, wykonuje zadania i eksploruje sporą mapę świata.

Rozpoczynając zabawę dokonujemy wyboru jednej z trzech frakcji, co automatycznie determinuje wygląd naszej postaci oraz dostępne środki transportu. Gra dopuszcza otwarte starcia PvP, zaś frakcje pozostają ze sobą w ciągłym konflikcie. Zadaniem gracza jest przetrwanie w niebezpiecznym podwodnym świecie, czego może dokonać tylko zdobywając kolejne poziomy, rozwijając postać oraz kupując nowy ekwipunek i sprawniejszą łódź.

Do dyspozycji użytkownika oddano całą masę ulepszeń, wśród nich nowe turbiny, wzmocnione opancerzenie oraz przeróżne środki bojowe począwszy od torped, poprzez ładunki głębinowe, miny, aż po działa soniczne czy wabiki odwracające uwagę wrogów.

Grafika swoją kolorystyką wpisuje się w tematykę gry i jak na produkcję przeznaczoną pod przeglądarki oferuje całkiem przyzwoite wrażenia. Interfejs jest intuicyjny i przyjazny początkującym. Udźwiękowienie gry, mimo że nie dorównuje komercyjnym produkcjom, udanie oddaje wrażenie przebywania pod wodą i dobrze podkreśla klimat rozgrywki.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Deepolis: Odpowiednia dla każdego wieku.