Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiSwitch
Okładka DC Super Hero Girls: Teen Power (Switch)
OkładkaDC Super Hero Girls: Teen Power (Switch)

DC Super Hero Girls: Teen Power Switch

Przygodowa gra akcji z otwartym światem, oparta na licencji serialu animowanego pod tym samym tytułem. W DC Super Hero Girls: Teen Power wcielamy się w Batgirl, Supergirl i Wonder Woman, które walczą ze złem na ulicach Metropolis.

Akcji | TPP | casual | seriale animowane | sandbox | DC Comics | komiksy | superbohaterowie | tytuły ekskluzywne Nintendo

DC Super Hero Girls: Teen Power Premiera Switch

4czerwca2021

pudełko PL

4czerwca2021

Nintendo eShop

4czerwca2021

producent: Nintendo wydawca: Nintendo wydawca PL: ConQuest Entertainment a.s.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

DC Super Hero Girls: Teen Power jest przygodową grą akcji z otwartym światem, opartą na licencji serialu animowanego pod tym samym tytułem. Za wydaniem tej produkcji stoi firma Nintendo.

Fabuła

DC Super Hero Girls: Teen Power zabiera nas w podróż do miasta Metropolis. Owa futurystyczna metropolia jest mniej przyjaznym miejscem, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Trzęsą nią bowiem złowrogie Harley Quinn, Catwoman oraz Star Sapphire. Na szczęście ich przestępcze zapędy są w stanie ukrócić tytułowe bohaterki, czyli Wonder Woman, Supergirl oraz Batgirl. Dziewczyny starają się łączyć walkę ze złem z życiem na miarę zwyczajnych nastolatek.

Mechanika

W DC Super Hero Girls: Teen Power akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Przemierzając miasto Metropolis, realizujemy zadania popychające do przodu fabułę, a także oddajemy się misjom i aktywnościom pobocznym. W realizacji superbohaterskich obowiązków przeszkadzają dziewczynom liczni przeciwnicy. Starcia z nimi są dynamiczne, a w ich trakcie robimy użytek z indywidualnych umiejętności postaci. Podczas gdy Wonder Woman walczy przy pomocy lassa oraz tarczy, Supergirl robi użytek z nadnaturalnych zdolności, na czele z superoddechem i termowizją. Batgirl natomiast korzysta z różnorodnych gadżetów, jak Batarang i Bat-hak.

Na tym jednak nie koniec, gdyż w przerwach od wymagającej walki ze złem musimy towarzyszyć bohaterkom w ich codziennym życiu. Dziewczyny uczęszczają do szkoły, odwiedzają ciekawe miejsca w Metropolis (zdjęcia z których publikują potem w serwisie Superstapost), a także nawiązują nowe znajomości czy wreszcie robią zakupy w sklepach odzieżowych.

Kwestie techniczne

Oprawę graficzną gry DC Super Hero Girls: Teen Power utrzymano w barwnej, kreskówkowej stylistyce wzorowanej na tej z serialowego pierwowzoru.

Tryb gry: single player  

DC Super Hero Girls: Teen Power cena w dniu premiery: 219,90 PLN

Klasyfikacja PEGI DC Super Hero Girls: Teen Power

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.