Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2Wii
Okładka Dance Party Pop Hits (PS2)
OkładkaDance Party Pop Hits (PS2)

Dance Party Pop Hits

Gra taneczna pozwalająca nam na zabawę w rytm największych przebojów muzyki pop. Produkcja daje szansę zabawy aż ośmiu graczom w jednym trybie rozgrywki. Tytuł współpracuje z większością popularnych mat do tańca.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dance Party Pop Hits Premiera

24kwi2009

PS2 Wii

Gry podobne do Dance Party Pop Hits

Dance Party: Club Hits

Dance Party: Pop Hits to gra taneczna dająca nam szansę szalonej zabawy w rytm piętnastu przebojów pochodzących z gatunku muzyki pop. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Broadsword Interactive, mające w swoim portfolio również inne tytuły wykorzystujące matę do tańca, takie jak Street Dance czy Dance Fest.

Gra oferuje nam aż 45 różnorodnych kroków, które możemy łączyć w dowolne kombinacje – rozgrywkę prowadzimy na trzech zróżnicowanych poziomach trudności, co oczywiście oznacza zdecydowany wzrost skomplikowania układów oraz wykorzystywanie nowych figur. Jest to także możliwe dzięki wsparciu ośmiokierunkowych mat do tańca, co pozwala na stworzenie jeszcze ciekawszych i trudniejszych do wykonania fragmentów układów choreograficznych. Dodatkowym udogodnieniem dla osób nie będących na co dzień za pan brat z tematyką tańca stanie się specjalny tryb rozgrzewki umożliwiający przygotowanie ciała do intensywnego wysiłku na macie.

Gra pozwala na zabawę dwóm graczom jednocześnie umożliwiając podłączenie dwóch oddzielnych kontrolerów – wówczas tancerze rywalizują ze sobą na bieżąco. Dodatkową opcją współzawodnictwa jest tryb imprezy, dający szansę niczym nieskrępowanych pląsów przed ekranem telewizora maksymalnie ośmiu osobom na jednej macie.

Bardzo ciekawą opcją jest możliwość stworzenia własnego układu choreograficznego do wybranego utworu – produkcja ta pozwala na nagranie zaproponowanej przez nas sekwencji kroków, a następnie odtworzenie ich przy dowolnej piosence.

Wśród zestawu utworów zawartych w Dance Party: Pop Hits znajdziemy takie utwory jak:

  1. Booty Luv – Some Kinda Rush
  2. Sophie Ellis Bextor – Murder on the Dancefloor
  3. Sugababes – Push The Button

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 8  

Wymagania wiekowe Dance Party Pop Hits: Odpowiednia dla każdego wieku.

PS2
Wii