Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWiiPS2
Okładka Dance Party: Club Hits (Wii)
OkładkaDance Party: Club Hits (Wii)

Dance Party: Club Hits

Gra taneczna pozwalająca nam na zabawę w rytm kilkunastu przebojów z gatunku muzyki klubowej. Produkcja daje szansę zabawy aż ośmiu graczom w jednym trybie rozgrywki. Tytuł współpracuje z większością popularnych mat przeznaczonych do tańca.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dance Party: Club Hits Premiera

24kwi2009

PS2 Wii

Dance Party: Club Hits to gra taneczna dająca nam szansę szalonej zabawy w rytm piętnastu przebojów pochodzących z gatunku muzyki klubowej. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Broadsword Interactive, mające w swoim portfolio również inne tytuły wykorzystujące matę do tańca, takie jak Street Dance czy Dance Fest oraz inną odsłonę tej serii o podtytule Pop Hits.

Gra oferuje nam aż 45 różnorodnych kroków, które możemy łączyć w poszczególne kombinacje – rozgrywkę prowadzimy na trzech zróżnicowanych poziomach trudności, co oczywiście oznacza zdecydowany wzrost skomplikowania układów wraz z postępami w opanowywaniu sztuki tańca. Jest to także możliwe dzięki wsparciu dla ośmiokierunkowych mat do tańca, co pozwala na stworzenie jeszcze ciekawszych i trudniejszych do wykonania fragmentów tańca. Dodatkowym udogodnieniem dla osób nie będących za pan brat z tą tematyką z pewnością okaże się specjalny tryb rozgrzewki, pozwalający na przygotowanie ciała do intensywnego wysiłku na macie.

Gra daje szansę zabawy dwóm graczom jednocześnie umożliwiając podłączenie oddzielnych kontrolerów – wówczas tancerze rywalizują ze sobą na bieżąco. Dodatkową opcją współzawodnictwa jest tryb imprezy, dający szansę niczym nieskrępowanych pląsów przed ekranem telewizora maksymalnie ośmiu osobom na jednej macie.

Bardzo ciekawą opcją okazuje się możliwość stworzenia własnego układu choreograficznego do wybranego utworu – produkcja ta pozwala na nagranie zaproponowanej przez nas sekwencji kroków, a następnie odtworzenie ich przy dowolnej piosence.

Wśród zestawu utworów zawartych w Dance Party: Club Hits znajdziemy takie utwory jak:

  1. September – Cry For You
  2. Camille Jones – The Creeps
  3. Sam Sparro – Black And Gold
  4. Rio and Mars – I don’t wanna lose you

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 8  

Wymagania wiekowe Dance Party: Club Hits: Odpowiednia dla każdego wieku.

PS2
Wii