Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweWiiANDiOSPC
Okładka D-TEAM: The kidnapping of Teacher Zig (Wii)
OkładkaD-TEAM: The kidnapping of Teacher Zig (Wii)

D-TEAM: The kidnapping of Teacher Zig

D-TEAM: The kidnapping of Teacher Zig to opracowana przez studio Bigmoon Interactive gra przygodowa oparta na animowanym serialu dla dzieci Tic Tac Tales.

Przygodowe | seriale animowane | elementy przygodowe | elementy zręcznościowe | strzelanki | przygodowe gry akcji

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

D-TEAM: The kidnapping of Teacher Zig Premiera

anulowana

AND iOS

17maj2012

PC Wii

Gry podobne do D-TEAM: The kidnapping of Teacher Zig

LEGO Harry Potter: Years 1-4

A New Beginning

Horrid Henry: Missions of Mischief

D-TEAM: The Kidnapping of Teacher Zig to gra przygodowa, której akcja osadzona została w uniwersum kojarzonym z animowanego serial dla dzieci Tic Tac Tales. Za stworzenie omawianego tytułu odpowiada studio Bigmoon Interactive.

Fabuła opiera się na grupie herosów (tytułowym D-Team), która podejmuje się trudnego zadania uwolnienia profesora Ziga z rąk złego czarodzieja Xarabina. Ten uwięził naukowca, aby wykorzystać go do swoich niecnych planów ukierunkowanych na stworzenie demonicznej broni, mającej pozwolić mu opanować cały świat. Jego niegodziwym planom przeciwstawia się miliarder Mr. D, który przewodzi wcześniej wspomnianą drużyną.

Podczas zabawy gracze kontrolują troje bohaterów (Jacka, Boba oraz Suzy), odwiedzają siedem różnorodnych światów, mierzą się z trzydziestoma zróżnicowanymi poziomami i sprawdzają kilka odmiennych modeli rozgrywki – począwszy od strzelanki i elementów platformowych, na wyścigach i walkach psów kończąc. Deweloperzy zadbali również o 22 pełne humoru cut-scenki, które umilają czas spędzony z tym tytułem.

D-TEAM: The Kidnapping of Teacher Zig oferuje prostą, kolorową oprawę wizualną, która odstaje od współczesnych standardów, jednak dobrze podkreśla mało zobowiązujący charaktery zabawy i nieskomplikowaną mechanikę rozgrywki skierowaną głównie do młodszego odbiorcy.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe D-TEAM: The kidnapping of Teacher Zig: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
Wii
AND
iOS