Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Cut the Rope: Time Travel (iOS)
OkładkaCut the Rope: Time Travel (iOS)

Cut the Rope: Time Travel

Trzecia odsłona popularnej mobilnej serii logiczno-zręcznościowej, w której wraz z sympatycznym głodomorem Om Nomem oraz jego bliźniaczym przodkiem wybieramy się w prawdziwą podróż w czasie. Jej celem pozostanie jednak niezmiennie zdobycie odpowiedniej ilości łakoci.

Logiczne | elementy zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cut the Rope: Time Travel Premiera

18kwi2013

iOS

19kwi2013

AND

producent: ZeptoLab wydawca: ZeptoLab Strona oficjalna

Cut the Rope: Time Travel to trzecia odsłona bestsellerowej serii logiczno-zręcznościowej, wykreowanej przez studio Zepto Lab. Tym razem wspólnie z sympatycznym łasuchem Om Nomem, wybierzemy się w podróż w czasie w poszukiwaniu… rzecz jasna: cukierków!

Wraz z grą, do dyspozycji graczy oddano całą masę nowych, zróżnicowanych poziomów, osadzonych w sześciu różnych strefach czasowych. Podczas zabawy przeniesiemy się w czasy średniowiecza, renesansu, epokę piratów, starożytny Egipt, starożytną Grecję oraz epokę kamienia łupanego. Zasadnicza różnica w rozgrywce polega natomiast na tym, że zamiast samego Om Noma – będziemy musieli nakarmić także jego przodka. Jeśli choć jeden ze stworków pozostanie głodny, zabawę trzeba będzie zaczynać od początku.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, naszych głodomorów karmić będziemy poprzez odpowiednie przecinanie sznurków, na których zawieszone są łakocie. Zabawę utrudniają nam rozmaite „przeszkadzajki” w postaci charakterystycznych dla poszczególnych epok maszyn i urządzeń. W trzeciej odsłonie gry autorzy znacznie zwiększyli stopień trudności. Po banalnie prostych poziomach początkowych rośnie on bardzo szybko, a uzyskanie na każdym z etapów oceny trzech gwiazdek to przyjemność zarezerwowana dla najbardziej łebskich graczy.

Pod względem technicznym gra nie wnosi żadnych zmian do sprawdzonego, kolorowego i zabawnego modelu oprawy. Różnicę stanowi fakt, że poszczególne etapy wykonane zostały w stylistyce odpowiadających im okresów czasowych.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Cut the Rope: Time Travel: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND