Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSANDWP
Okładka Cut the Rope: Experiments (iOS)

Cut the Rope: Experiments

Kontynuacja zabawnej gry logiczno-zręcznościowej, w której naszym zadaniem jest karmienie nieustannie głodnego stworzonka imieniem Om Nom. W tej odsłonie gry nasz bohater trafia do mieszkania pewnego naukowca, który niezwłocznie poddaje go serii tytułowych eksperymentów.

Logiczne | elementy zręcznościowe

Okładka Cut the Rope: Experiments (iOS)

producent: ZeptoLab

wydawca: ZeptoLab

Strona oficjalna

data premiery gry:

4sie2011

iOS

15mar2012

AND

17kwi2013

WP

Cut the Rope: Experiments jest kontynuacją przebojowej gry logiczno-zręcznościowej, która zdobyła serca graczy mobilnych na całym świecie. Tytuł został opracowany przez twórców pierwowzoru – brytyjskie studio Zepto Lab.

W grze spotykamy ponownie nienasyconego, zielonego stworka imieniem Om Nom, który tym razem zostaje dostarczony w paczce pod drzwi pewnego szalonego profesorka. Dostając w swe ręce tak wdzięczny obiekt do testów, naukowiec natychmiast rozpoczyna eksperymenty, sprawdzając w ten sposób zachowanie intrygującego organizmu.

Ogólna koncepcja gry pozostała bez zmian, a naszym celem jest w dalszym ciągu nakarmienie Om Noma zawieszonym na sznurku cukierkiem, którego drogę do paszczy stworka utrudniają rozmaite wymyślne mechanizmy. W kwestii samej mechaniki twórcy wprowadzili jednak kilka nowych rozwiązań, które znacznie uatrakcyjniły rozgrywkę. W grze pojawiły się nieobecne wcześniej urządzenia, takie jak trampoliny i wyrzutnie lin, zaś zbierane podczas gry gwiazdki potrafią teraz przemieszczać się bądź znikać. Ilość nowości sprawia, że gra nie nuży, zmuszając do jeszcze większego wysilenia szarych komórek.

Oprawa graficzna gry pozostała bez zmian i w dalszym ciągu utrzymana jest w bajecznie kolorowej, rysunkowej stylistyce. Ścieżkę dźwiękową uzupełniono za to o kilka nowych utworów, pasujących do klimatu rozgrywki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Cut the Rope: Experiments

odpowiednia dla każdego wieku

iOS
AND
WP