Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS2
Okładka Crusty Demons (PS2)
OkładkaCrusty Demons (PS2)

Crusty Demons PS2

Crusty Demons to zręcznościowe wyścigi, stworzone przez programistów z grupy Fluent Entertainment. Celem autorów było dostarczenie graczom maksymalnej dawki adrenaliny poprzez nietypowe przedstawienie sportu ekstremalnego, jakim jest wyczynowa jazda na motocyklu.

Wyścigi | motocyklowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Crusty Demons Premiera PS2

24listopada2006

producent: Fluent Entertainment wydawca: Deep Silver

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Crusty Demons

MTX: Mototrax

ATV Quad Power Racing 2

Freekstyle

Crusty Demons to zręcznościowe wyścigi, stworzone przez programistów z grupy Fluent Entertainment. Celem autorów było dostarczenie graczom maksymalnej dawki adrenaliny poprzez nietypowe przedstawienie sportu ekstremalnego, jakim jest wyczynowa jazda na motocyklu.

Fabuła produktu kręci się wokół członków prawdziwego zespołu o nazwie Crusty Demons of Dirt. Team, składający się z takich gwiazd, jak Seth Enslow, Jeremy „Twitch” Stenberg, Ronnie Faisst, Kenny „The Cowboy” Bartram oraz Dan Pastor według fikcyjnej historii zaprzedał się diabłu, by móc pokazywać światu nadludzkie popisy na motorach. Problem jednak w tym, że po pewnym czasie władca piekła zażądał, aby jego dłużnicy wywiązali się z umowy. Naturalnie panowie nie chcą trafić do apartamentów, wyścielonych smołą i siarką, toteż otrzymali od szatana ostatnią szansę. Mają wziąć udział w serii zawodów i udowodnić, że należy im się nieśmiertelność i wieczna sława.

Rozgrywka podzielona została na cztery zróżnicowane tryby (Story, Freeride, Devil Rush oraz Multiplayer). Wśród nich odnaleźć można pomniejsze misje. Najważniejsze z nich to typowe wyścigi, w których naszym zadaniem jest nie tylko dobrnięcie do mety na pierwszej pozycji, ale także spowodowanie po drodze jak najefektowniejszych kraks. Inna opcja z kolei odnosi się do popisów kaskaderskich, gdzie naszym celem jest wykonywanie skomplikowanych ewolucji. Co ciekawe, jeśli wskutek odważnych poczynań spowodujemy u swojego kierowcy uczucie strachu, a nawet przerażenia, otrzymamy dodatkowe punkty. Łącznie możemy zaprezentować ponad 100 trików, wykorzystując do tego 38 wehikułów. Należy zaznaczyć, iż wśród pojazdów znajdują się zarówno jednoślady, jak też różnorakie czterokołowce. Turnieje odbywają się w odmiennych lokacjach (m.in. w Rio de Janiero, Teksasie, Arizonie, Nowym Jorku, Amsterdamie i Tokio). Dla pojedynczego gracza przygotowano łącznie 16 etapów rozgrywki. W trybie multiplayer czeka natomiast na nas 6 wyzwań. Jeśli chcemy, możemy ponadto stworzyć własne, unikalne misje.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI Crusty Demons

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Crusty Demons Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB