Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Cristiano Ronaldo Freestyle (PC)
OkładkaCristiano Ronaldo Freestyle (PC)

Cristiano Ronaldo Freestyle PC

Gra sportowo-muzyczna z jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie w roli głównej. Wcielamy się w Cristiano Ronaldo i próbujemy podbijać piłkę w powietrzu w rytm muzyki.

Sportowe | casual | piłka nożna | muzyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cristiano Ronaldo Freestyle Premiera PC

24sierpnia2012

producent: Biodroid Productions wydawca: Iceberg Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Cristiano Ronaldo Freestyle

Pro Evolution Soccer 5

FIFA Street 2

Sequence

Cristiano Ronaldo Freestyle to licencjonowana gra poświęcona jednemu z najpopularniejszych piłkarzy. Tytuł ten łączy w sobie elementy gry sportowej oraz muzycznej. Główne zadanie polega na naciskaniu wskazanych na ekranie klawiszy w rytm utworu, aby podbijana piłka nie upadła na ziemię.

Im lepsze wyczucie, tym więcej dostajemy punktów za wykonywane triki. Oprócz zwykłego podbijania piłki różnymi częściami ciała możemy również spróbować utrzymać ją jak najdłużej na stopie kontrolując balans za pomocą lewej i prawej strzałki. Od czasu do czasu stajemy przed szansą wykonania efektownej ewolucji. W tym momencie pojawia się na ekranie szereg dłoni wskazujących, w jakiej kolejności musimy wciskać klawisze, aby odnieść sukces.

Na graczy czeka pięć trybów zabawy stanowiących wariację na temat podstawowych zasad. W ramach Hype Endurance staramy się wykonywać jak najefektowniejsze triki, aby przyciągnąć uwagę widowni. Time Attack to standardowe nabijanie jak największej liczby punktów w trakcie trwania piosenki. Freestyle Battle pozwala na stoczenie pojedynku z innym piłkarzem. Don’t Drop the Ball polega na jak najdłuższym utrzymaniu piłki w powietrzu, a ostatni z nich, Freestyle Showdown, stanowi piętnastosekundowe wyzwanie na punkty.

Wraz z postępami w grze zdobywamy osiągnięcia, które z kolei odblokowują dodatkowe gadżety w postaci nowych koszulek, spodenek, butów czy też fryzur Cristiano Ronaldo. Przygotowane dla gracza wyzwania odbywają się w różnych miejscach na całym świecie. W trakcie kariery przyjdzie nam odwiedzić: Wielką Brytanię, Francję, USA, Japonię, Hiszpanię, Portugalię, Włochy oraz Brazylię.

Oprawa graficzna gry Cristiano Ronaldo Freestyle prezentuje się przeciętnie, gdyż tytuł ten stanowi konwersję z urządzeń mobilnych. W centrum ekranu znajduje się wykonujący triki zawodnik otoczony przez statyczne, trójwymiarowe tła. Ścieżka muzyczna składa się z szeregu rytmicznych utworów, dzięki czemu łatwiej wyczuć moment naciśnięcia odpowiedniego klawisza.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 3,4 / 10 na podstawie 49 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Cristiano Ronaldo Freestyle: Odpowiednia dla każdego wieku.

Cristiano Ronaldo Freestyle Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5900 Ultra lub lepsza)
  • 4 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7