Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDSwitchiOS
Okładka Construction Simulator 4 (Switch)
OkładkaConstruction Simulator 4 (Switch)

Construction Simulator 4

Symulator prac budowlanych z elementami strategii ekonomicznej, należący do serii wydawanej przez firmę astragon Entertainment. Construction Simulator 4 zawiera ponad 100 zleceń dla pojedynczego gracza i 10 misji kooperacyjnych, a także ponad 80 maszyn od 20 producentów.

Symulacje | budowlane | elementy strategiczne | maszyny i urządzenia | kooperacja

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Construction Simulator 4 Premiera

28maj2024

AND iOS Switch

Gry podobne do Construction Simulator 4

Builder Simulator

Demolish & Build Classic

Construction Simulator 3

Construction Simulator 4 jest grą symulacyjną z elementami strategii ekonomicznej, poświęconą pracom budowlanym. Tytuł reprezentuje serię wydawaną przez niemiecką firmę astragon Entertainment, a został opracowany przez studio Independent Arts Software, w którego portfolio prym wiodą konsolowe porty różnorodnych produkcji.

Mechanika

Construction Simulator 4 przenosi nas do fikcyjnego Pinewood Bay, inspirowanego kanadyjskim krajobrazem i podzielonego na trzy rozległe obszary. Pośród tamtejszych zielonych lasów, malowniczych zatok i wiosek roi się od zleceń budowlanych, których możemy się podjąć.

Podczas rozgrywki przychodzi nam zarówno brać udział w mniejszych przedsięwzięciach, pokroju wznoszenia domów, jak i uczestniczyć w pracach na znacznie większą skalę, obejmujących budowę dróg czy stawianie latarni morskich i innych potężnych obiektów. W miarę postępów zyskujemy dostęp do kolejnych zleceń i obszarów, a także do coraz bardziej zaawansowanego sprzętu.

A skoro mowa o sprzęcie – oczywiście prac budowlanych nie prowadzimy własnoręcznie. Tytuł oddaje nam do dyspozycji szeroki wachlarz ponad 80 licencjonowanych pojazdów i maszyn od 20 producentów, na czele z firmami Bobcat, Caterpillar, Kenworth, Scania, DAF, Liebherr, MAN Truck & Bus czy STILL. Wśród nich znajdziemy m.in. ciężarówki, koparki i minikoparki, spychacze, walce drogowe oraz dźwigi. W trakcie zabawy możemy podziwiać je z zewnątrz bądź oglądać ich kokpity, sterując nimi z perspektywy pierwszej osoby (FPP).

Tryby gry

Construction Simulator 4 pozwala nie tylko na zabawę w trybie dla pojedynczego gracza, gdzie na ukończenie czeka ponad 100 zleceń, lecz również na kooperacyjną rozgrywkę w towarzystwie drugiej osoby, na potrzeby której przygotowano 10 unikalnych misji.

Ostatnia modyfikacja 18 maja 2024

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Wymagania wiekowe Construction Simulator 4: Odpowiednia dla każdego wieku.

Switch
AND
iOS