Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS2XBOXGCN
Okładka Codename: Kids Next Door - Operation: V.I.D.E.O.G.A.M.E. (PS2)
OkładkaCodename: Kids Next Door - Operation: V.I.D.E.O.G.A.M.E. (PS2)

Codename: Kids Next Door - Operation: V.I.D.E.O.G.A.M.E.

Codename: Kids Next Door – Operation V.I.D.E.O.G.A.M.E. to gra akcji, przygotowana w oparciu o serial animowany (polski tytuł: Kryptonim: Klan na Drzewie), emitowany na kanale Cartoon Network. Po raz kolejny mali bohaterowie stają do walki przeciwko swoim odwiecznym wrogom.

Akcji | seriale animowane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Codename: Kids Next Door - Operation: V.I.D.E.O.G.A.M.E. Premiera

anulowana

XBOX

11paź2005

GCN PS2

Gry podobne do Codename: Kids Next Door - Operation: V.I.D.E.O.G.A.M.E.

Ratchet & Clank 3

Ed, Edd n Eddy: The Mis-Edventures

Frogger's Adventures: The Rescue

Codename: Kids Next Door – Operation V.I.D.E.O.G.A.M.E. to gra akcji, przygotowana w oparciu o serial animowany (polski tytuł: Kryptonim: Klan na Drzewie), emitowany na kanale Cartoon Network. Po raz kolejny mali bohaterowie stają do walki przeciwko swoim odwiecznym wrogom. Pamiętają oni, że Toaletor, Pirat Klejbroda, Superdent, Babcia Futruj, Katarator oraz inni nikczemni i podli tego świata nie śpią, obmyślając plan pozbycia się Klanu. Zwłaszcza teraz, gdy złoczyńcy zostali wypuszczeni z więzienia.

Każdy z pięciu członków odpowiada za inną funkcję w grupie oraz posiada unikalne cechy, które wykorzystać należy w odpowiednich sytuacjach. Numer Dwa to przede wszystkim wynalazca i pilot, Trója pełni rolę sanitariuszki, Czwórka natomiast jest prawdziwym specem od bijatyk. Te i wiele innych umiejętności przydają się w napotykanych co rusz potyczkach. Przemierzając czternaście leveli pamiętać się powinno o zbieraniu power-upów, przysparzających każdej postaci specjalnych mocy.

Oczywiście nie może się odbyć bez wykorzystania specjalnych gadżetów, znanych z serialowego pierwowzoru. Protagoniści do dyspozycji mają m.in. S.C.A.M.P.P. (Mega Laserową Puszkę Po Zupie), F.R.A.P.P.E. (Lodowy Pistolet) czy S.Q.O.O.S.H.E.R. (Wyrzutnię Pasty Do Zębów). Aby przemieścić się do niedostępnych lokacji, członkowie Klanu używają niezawodnego C.O.O.L.B.U.S., w powszechnej nomenklaturze widniejącego pod nazwą autobus szkolny.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Codename: Kids Next Door - Operation: V.I.D.E.O.G.A.M.E.

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra zawiera elementy przemocy.

Codename: Kids Next Door - Operation: V.I.D.E.O.G.A.M.E. Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
Nintendo GameCube

GameCube

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
PS2
XBOX
GCN