Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Club Penguin: Elite Penguin Force - Herbert's Revenge (NDS)

Club Penguin: Elite Penguin Force - Herbert's Revenge NDS

Sympatyczna gra dla dzieci, w której przenosimy się do świata Club Penguin. Bohaterem produkcji jest nietypowy niedźwiedź polarny, który nie potrafi pływać, nie lubi mięsa i nie znosi zimna.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Club Penguin: Elite Penguin Force - Herbert's Revenge (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

25maja2010

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Club Penguin to seria skierowana do dzieci w wieku od sześciu do czternastu lat. Elite Penguin Force - Herbert's Revenge na NDS pozwala użytkownikom konsoli na kontynuowanie zabawy w znajomym świecie z charakterystycznymi postaciami z dala od komputera.

Główną postacią sequela jest tytułowy Herbert, bardzo nietypowy niedźwiedź polarny, który nie umie pływać, jest wegetarianinem i nie znosi zimna. Gracze podczas kilku godzin zabawy mają okazję poznać jego perypetie oraz znów zaznajomić się z agencją Elite Penguin Force, która strzeże porządku w świecie Club Penguin.

Produkcja oparta jest głównie na misjach, których przejście popycha fabułę do przodu. Twórcy z 1st Playable Productions przygotowali kilka mini-gier polegających na łowieniu ryb, jeżdżeniu na desce snowboardowej czy rozwiązywaniu łamigłówek.

Club Penguin: Elite Penguin Force - Herbert's Revenge został zaprojektowany w stylu znanym dzieciom z ekranów komputerów. Całość jest bardzo kolorowa i pozbawiona przemocy. Dodatkowo autorzy umożliwili łączenie się poprzez NDS z kontami w świecie MMORPG i pozwolili na przesyłanie informacji o osiągnięciach do pecetowej produkcji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Club Penguin: Elite Penguin Force - Herbert's Revenge

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.