Jest darmowe demo na Steam. Udalo mi sie je ukonczyc. Historia jest ciekawa, a czesc taktyczna wymagajaca. I jest polska wersja jezykowa! Dodalem te gre do "listy zyczen" :)
Kozak gierka, właśnie czegoś takiego szukałem ostatnio, aż dziwne że ją przegapiłem.
Ukonczylem gre, co prawda w trybie fabularnym, ale i tak bylo diabelnie trudno! Zajelo mi to cale dwa wolne dni. Najwiekszym problemem sa ciagle niedobory amunicji. Silniejsza bron trzeba oszczedzac na bossow. Moja ulubiona i nabardziej efektywna bronia byl zwykly lom ;) Wkurzajace bylo tez bladzenie. Zdarzalo mi sie przejsc w kolko 3-krotnie te sama lokacje, zanim znalazlem przejscie posuwajace fabule naprzod. Jest kilka niespodziewanych zwrotow akcji. Na plus tez dokladnosc w odwzorowaniu, dzwieku i czuciu kazdej broni. Gra raczej na jeden raz - watpie czy bym chcial przechodzic to po raz kolejny znajac juz fabule. Ale jesli ktos lubi RPG-i z taktyczna walka w turach - to goraco polecam!