Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSPPS3
Okładka Carnivores: Dinosaur Hunter (PSP)
OkładkaCarnivores: Dinosaur Hunter (PSP)

Carnivores: Dinosaur Hunter

Strzelanka pierwszoosobowa, w której wcielamy się w łowcę dinozaurów. W grze trafiamy na jeden z pięciu rozległych obszarów, gdzie musimy podejść, a następnie zabić różne gatunki pradawnych istot. Wbrew pozorom, rozgrywka wymaga cierpliwości i determinacji.

Zręcznościowe | FPP | dinozaury | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Carnivores: Dinosaur Hunter Premiera

17sie2010

PSP PS3

Studio Beatshapers specjalizuje się w przygotowywaniu mini-gier na różne platformy. Carnivores: Dinosaur Hunter jest strzelaniną z widokiem z perspektywy oczu postaci, która pozwala wcielić się w łowcę dinozaurów.

Twórcy zrezygnowali z tworzenia rozbudowanego tła fabularnego, pozwalając graczom po prostu oddać się pasji polowania na prehistoryczne bestie. Do użytku grających przygotowano pięć rozległych obszarów, na których żyje znaczna część znanych nam dinozaurów.

System gry opiera się na podstawowych schematach znanych ze strzelanin, które jednak zostały odpowiednio zmodyfikowane. Tempo rozgrywki jest spokojne i wymaga cierpliwości oraz dokładności, a nie refleksu i szybkiego naciskania spustu. Oddane przez twórców do dyspozycji łowcy bronie dzielą się na sześć typów, wśród których znajdują się łuki, pistolety, karabiny i snajperki.

Carnivores: Dinosaur Hunter zawiera dwa tryby rozgrywki, które pozwalają oddać się przyjemności spokojnego śledzenia i polowania na dinozaury lub rzucić się w wir walki o przetrwanie w nieprzyjaznym otoczeniu. Dodatkowo produkcja pozwala, poprzez określenie poziomu trudności, dostosować gatunki gadów, które będą zamieszkiwać dany obszar. W ten sposób nowicjusze mogą ominąć niebezpieczeństwo spotkania stada Velociraptorów lub Tyranozaura.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,2 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Carnivores: Dinosaur Hunter

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Carnivores: Dinosaur Hunter Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
  • dodatkowo (PS3): minis
PSP
PS3