Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSPPS3WiiPS2X360
Okładka Cabela's North American Adventures (PSP)

Cabela's North American Adventures

Cabela's North American Adventures to łowiecka gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP).

Akcji | FPP | łowiectwo

Okładka Cabela's North American Adventures (PSP)

producent: Fun Labs

data premiery gry:

14wrz2010

PS3 X360 Wii PS2 PSP
Kolekcja gier
Obserwuj grę

W portfolio wydawniczym koncernu Activision znaleźć można szereg symulacji łowieckich adresowanych do entuzjastów polowań. Cabela's North American Adventures to jednak produkt skierowany do szerszego kręgu odbiorców, którzy po prostu chcieliby sprawdzić się w strzelaniu do wirtualnych zwierząt.

Gra oferuje kilka trybów zabawy. Fabularnym tłem kampanii głównej jest telewizyjny program, którego uczestnicy odwiedzają najbardziej znane amerykańskie łowiska i polują na dorodne okazy zwierząt. Twórcy przygotowali kilkanaście rozległych lokacji pozwalających przemierzyć praktycznie całą Amerykę Północną – od Alaski aż po Meksyk.

Wzorem innych łowieckich gier firmowanych logiem amerykańskiej sieci sklepów ze sprzętem myśliwskim – Cabela's, gracze mogą sprawdzić się także w „galeriach”, czyli swego rodzaju zręcznościowych strzelnicach. W tym wariancie zabawy chodzi o zdobycie możliwie największej liczby punktów za strzelanie do zwierząt i tarcz. Sama rozgrywka zaś utrzymana jest w konwencji pierwszoosobowego celowniczka.

Jak przystało na grę o tematyce myśliwskiej Cabela's North American Adventures oferuje dostęp do sporego arsenału broni palnej, w tym przede wszystkim rozmaitych strzelb i karabinów. Twórcy przygotowali również opcję wprowadzania modyfikacji, pozwalających przystosować broń do własnych preferencji. Warto zaznaczyć, że tytuł obsługuje kontrolery z serii Cabela's Top Shot i Cabela's Top Shot Elite.

Oprawa wizualna gry nie odbiega od standardów wyznaczonych przez współczesne FPS-y z kategorii średniobudżetowych produkcji A+/AA. Na tle konkurencji Cabela's North American Adventures wyróżnia się jednak żywą kolorystyką, podkreślającą uroki krajobrazu oraz w miarę realistycznymi modelami postaci i obiektów. Do ciekawych elementów zabawy można zaliczyć opcję nagrywania filmików ilustrujących zachowania wirtualnych zwierząt w ich „naturalnym środowisku”.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Cabela's North American Adventures

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Cabela's North American Adventures

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • Top Shot Elite
  • dodatkowo (PS3): PlayStation Move
Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Top Shot Elite
Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • Top Shot Elite
Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • Top Shot Elite
PS3
X360
Wii
PS2
PSP